Buff Merino Lightweight Jr Solid Dětský nákrčník z merino vlny Modrý
Kód: ODMBFFCAK0055
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Buff Merino Lightweight Jr Solid Dětský nákrčník z merino vlny Modrý| Účel | Maska, Kravata, Čepice, Šátek, Krbová římsa |
| Materiál | Merino vlna |
| Hmotnost tiskového média | 125 g/m² |
| Nejlepší použití | Jízda na kole, Turistika, Dlouhé cesty, Horolezectví, Krátký výlet, Trekking |
| Věk | Děti |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Hladký | Ano |
| Strečové | Ano |
| Hlavní barva produktu | Modrá |
| Varování | Doporučuje se mytí dle pokynů na štítku, aby nedošlo k poškození materiálu., Výrobek uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně a vysokých teplot., Před použitím se ujistěte, že výrobek není poškozen. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Scarves, scarfs, chimneys |
|---|---|
| Súly: | 0.085 kg |
| EAN vonalkód: | 8428927584366 |
| Účel: | Maska, Kravata, Čepice, Šátek, Krbová římsa |
| Materiál: | Merino vlna |
| Hmotnost tiskového média: | 125 g/m² |
| Nejlepší použití: | Jízda na kole, Turistika, Dlouhé cesty, Horolezectví, Krátký výlet, Trekking |
| Věk: | Děti |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Hladký: | Ano |
| Strečové: | Ano |
| Hlavní barva produktu: | Modrá |
| Varování: | Doporučuje se mytí dle pokynů na štítku, aby nedošlo k poškození materiálu., Výrobek uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně a vysokých teplot., Před použitím se ujistěte, že výrobek není poškozen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

