Buff Könnyű Merinógyapjú Termopánt - fekete
Kód: ODMBFFCAK0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Buff Könnyű Merinógyapjú Termopánt - fekete| Anyag | Merinógyapjú |
| Legjobb felhasználás | Kerékpározás, Túrázás, Hosszú túrák, Hegymászás, Rövid kirándulás, Trekking |
| Sima | Igen |
| Nyújtás | Igen |
| Nem típusa | Egynemű |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Cél | Kalap, Kandallópárkány, Sál, Maszk, Nyakkendő |
| Kétoldalas | Nem |
| Kor | Felnőtt |
| Nyomtatási média súlya | 125 g/m² |
| Nyak tartozék típusa | Nyakvédő |
| Fő termék színe | Fekete |
| Figyelmeztetés | Az anyag károsodásának elkerülése érdekében ajánlott a címkén található utasításoknak megfelelően mosni., Használat előtt győződjön meg arról, hogy a termék nem sérült., Tartsa távol a terméket tűztől és magas hőmérséklettől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Scarves, scarfs, chimneys |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8428927330079 |
| Anyag: | Merinógyapjú |
| Legjobb felhasználás: | Kerékpározás, Túrázás, Hosszú túrák, Hegymászás, Rövid kirándulás, Trekking |
| Sima: | Igen |
| Nyújtás: | Igen |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Cél: | Sapka, Kandallópárkány, Sál, Maszk, Nyakkendő |
| Kétoldalas: | Nem |
| Kor: | Felnőtt |
| Nyomtatási média súlya: | 125 g/m² |
| Nyak tartozék típusa: | Nyakvédő |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Figyelmeztetés: | Az anyag károsodásának elkerülése érdekében ajánlott a címkén található utasítások szerint mosni., Használat előtt győződjön meg arról, hogy a termék nem sérült., Tartsa távol a terméket a tűzforrásoktól és a magas hőmérséklettől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

