Buff Könnyű Merinógyapjú Sapka Zöld
Kód: ODMBFFNGL0057
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Buff Könnyű Merinógyapjú Sapka Zöld| Legjobb felhasználás | Kerékpározás, Túrázás, Hosszú túrák, Hegymászás, Rövid kirándulás, Trekking |
| Cél | Sapka |
| Kor | Felnőtt |
| Nyomtatási média súlya | 125 g/m² |
| Fő termék színe | Sötétzöld |
| Nyújtás | Igen |
| Anyag | Merinógyapjú |
| Nem típusa | Egynemű |
| Figyelmeztetés | Tartsa távol a terméket tűztől és magas hőmérséklettől., Használat előtt győződjön meg arról, hogy a termék nem sérült., Az anyag károsodásának elkerülése érdekében ajánlott a címkén található utasításoknak megfelelően mosni. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headwear |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 8428927583321 |
| Legjobb felhasználás: | Kerékpározás, Túrázás, Hosszú túrák, Hegymászás, Rövid kirándulás, Trekking |
| Cél: | Sapka |
| Kor: | Felnőtt |
| Nyomtatási média súlya: | 125 g/m² |
| Fő termék színe: | Sötétzöld |
| Nyújtás: | Igen |
| Anyag: | Merinógyapjú |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Figyelmeztetés: | Tartsa távol a terméket a tűzforrásoktól és a magas hőmérséklettől., Használat előtt győződjön meg arról, hogy a termék nem sérült., Az anyag károsodásának elkerülése érdekében ajánlott a címkén található utasítások szerint mosni. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

