Buff Heavyweight merinógyapjú multifunkcionális sál, tömör erdő
Kód: ODMBFFCAK0053
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Buff Heavyweight merinógyapjú multifunkcionális sál, tömör erdő| Nyújtás | Igen |
| Cél | Kandallópárkány, Kalap, Sál, Maszk, Nyakkendő |
| Kor | Felnőtt |
| Nyomtatási média súlya | 600 g/m2 |
| Sima | Igen |
| Nem típusa | Egynemű |
| Legjobb felhasználás | Kerékpározás, Túrázás, Hosszú túrák, Hegymászás, Rövid kirándulás, Trekking |
| Fő termék színe | Sötétzöld |
| Anyag | Merinógyapjú |
| Figyelmeztetés | Használat előtt győződjön meg arról, hogy a termék nem sérült., Az anyag károsodásának elkerülése érdekében ajánlott a címkén található utasításoknak megfelelően mosni., Tartsa távol a terméket tűztől és magas hőmérséklettől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Scarves, scarfs, chimneys |
|---|---|
| Súly: | 0.105 kg |
| EAN vonalkód: | 8428927583970 |
| Nyújtás: | Igen |
| Cél: | Kandallópárkány, Sapka, Sál, Maszk, Nyakkendő |
| Kor: | Felnőtt |
| Nyomtatási média súlya: | 600 g/m2 |
| Sima: | Igen |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Legjobb felhasználás: | Kerékpározás, Túrázás, Hosszú túrák, Hegymászás, Rövid kirándulás, Trekking |
| Fő termék színe: | Sötétzöld |
| Anyag: | Merinógyapjú |
| Figyelmeztetés: | Használat előtt győződjön meg arról, hogy a termék nem sérült., Az anyag károsodásának elkerülése érdekében ajánlott a címkén található utasítások szerint mosni., Tartsa távol a terméket a tűzforrásoktól és a magas hőmérséklettől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

