ASUS P13R-E Intel C266 LGA 1700 ATX alaplap
Kód: PLGASUSIN0050
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS P13R-E Intel C266 LGA 1700 ATX alaplap| Kompatibilis processzorok | Intel Xeon E, Intel® Pentium®, AMD Turion X2 Ultra kétmagos, Intel Xeon 6300 |
| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 1700 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzorfoglalat | LGA 1700 |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi | Nem |
| Számítógép állapotának monitorozása | Ventilátor, processzor, hőmérséklet |
| Alaplap típusa | ATX |
| Komponens ehhez: | Szerver |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel C266 |
| Alaplap chipset sorozat | Intel |
| Hűtés típusa | Passzív |
| Forrás típusa | ATX |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 68 mm |
| Szélesség | 305 mm |
| Mélység | 244 mm |
| Csomag magassága | 78 mm |
| Csomag szélessége | 341 mm |
| Csomagolási mélység | 281 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,5 kg |
| Súly | 800 g |
| Támogatott memória órajel (max.) | 4400 MHz |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 4000, 3600, 4400 |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Maximális belső memória foglalatonként | 32 GB |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| ECC kompatibilitás | ECC |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Maximális belső memória | 128 GB |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 20–90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–50 °C |
| PCI Express x4 foglalatok (4.x generáció) | 2 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció) | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M) | 2 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret | 22110 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret | 22110 |
| PCI Express x8 (5.x generáció) bővítőhelyek | 1 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| Támogatott tárolási interfészek | PCI Express 4.0, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 10 |
| Támogatott merevlemezek száma | 8 |
| 12 V-os tápcsatlakozó | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók | 1 |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 6 |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók | 1 |
| Előlapi csatlakozó | Igen |
| COM csatlakozók száma | 1 |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 8 |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs) | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| VGA portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 4 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | INTEL server motherboards |
|---|---|
| Súly: | 1.4 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636234283 |
| Kompatibilis processzorok: | Intel Xeon E, Intel® Pentium®, AMD Turion X2 Ultra kétmagos processzor, Intel Xeon 6300 |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| Számítógép állapotának monitorozása: | Ventilátor, Processzor, Hőmérséklet |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Komponens ehhez:: | Szerver |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel C266 |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Hűtés típusa: | Passzív |
| Forrás típusa: | ATX |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 68 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Csomag magassága: | 78 mm |
| Csomag szélessége: | 341 mm |
| Csomagolási mélység: | 281 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,5 kg |
| Súly: | 800 g |
| Támogatott memória órajel (max.): | 4400 MHz |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 4000, 3600, 4400 |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Maximális belső memória foglalatonként: | 32 GB |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| ECC kompatibilitás: | ECC |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–50 °C |
| PCI Express x4 foglalatok (4.x generáció): | 2 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 2 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 22110 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 22110 |
| PCI Express x8 (5.x generáció) bővítőhelyek: | 1 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| Támogatott tárolási interfészek: | PCI Express 4.0, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 10 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 8 |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 1 |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 6 |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók: | 1 |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 8 |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs): | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| VGA portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 4 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

