Asrock B650D4U-2L2T/BCM alaplap AMD B650 Express Socket AM5 Micro ATX
Kód: PLGASRSAM0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Asrock B650D4U-2L2T/BCM alaplap AMD B650 Express Socket AM5 Micro ATX| Kompatibilis processzorok | AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 3 |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója | AMD |
| SMP processzorok maximális száma | 1 |
| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD B650 Express |
| Komponens ehhez: | Szerver |
| Alaplap típusa | Mikro ATX |
| Számítógép állapotának monitorozása | Processzor, Feszültség, Ventilátor |
| Szélesség | 243,8 mm |
| Mélység | 243,8 mm |
| Maximális belső memória | 32 GB |
| ECC kompatibilitás | ECC és nem ECC |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Memóriafeszültség | 1,1 V |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 5200, 3600 |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Támogatott memória órajel (max.) | 5200 MHz |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Aspeed AST2600 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–35 °C |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki és ne szerelje szét az alaplapot., Az alaplap egészségre veszélyes elektronikus alkatrészeket tartalmazhat – kerülje a közvetlen érintkezést., Csak száraz és jól szellőző helyen használja. |
| PCI Express x4 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, SATA III |
| RAID-szintek | 1, 10, 0 |
| RAID-támogatás | Igen |
| SMBIOS (rendszerfelügyeleti BIOS) verzió | 3.5 |
| BIOS memória mérete | 256 Mbit |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| ACPI verzió | 6.4 |
| BIOS törlés kapcsoló | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| COM csatlakozók száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 4 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| VGA portok száma | 1 |
| Soros portok száma | 1 |
| IPMI LAN port (RJ-45) | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD server motherboards |
|---|---|
| Súly: | 1.15 kg |
| EAN vonalkód: | 4711430520964 |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 3 |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| SMP processzorok maximális száma: | 1 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B650 Express |
| Komponens ehhez:: | Szerver |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Számítógép állapotának monitorozása: | Processzor, Feszültség, Ventilátor |
| Szélesség: | 243,8 mm |
| Mélység: | 243,8 mm |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriafeszültség: | 1,1 V |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 5200, 3600 |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Támogatott memória órajel (max.): | 5200 MHz |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Aspeed AST2600 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki és ne szerelje szét az alaplapot., Az alaplap egészségre veszélyes elektronikus alkatrészeket tartalmazhat – kerülje a közvetlen érintkezést., Kizárólag száraz és jól szellőző helyen használja. |
| PCI Express x4 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| RAID-szintek: | 1, 10, 0 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| SMBIOS (rendszerfelügyeleti BIOS) verzió: | 3.5 |
| BIOS memória mérete: | 256 Mbit |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| ACPI verzió: | 6.4 |
| BIOS törlés kapcsoló: | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 4 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| VGA portok száma: | 1 |
| Soros portok száma: | 1 |
| IPMI LAN port (RJ-45): | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

