Samsung Galaxy A16 17 cm (6,7") Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Szürke
Kód: TKOSA1SZA1734
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy A16 17 cm (6,7") Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Szürke| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 2,2 GHz |
| Processzor órajelsebessége | 2 GHz |
| 4G sávok támogatása | 2600 MHz, 2300, 700, 900, 850, 1800, 2100, 2500, 800 |
| Mobilhálózat-generáció | 4G |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 900, 850, 2100 MHz |
| 5G szabvány | Nem támogatott |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| NFC | Igen |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) szabványok |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| SIM-kártya képességei | Hibrid dupla SIM |
| 3G szabványok | WCDMA, UMTS |
| Felhasználói memória | 108,3 GB |
| RAM-kapacitás | 4 GB |
| Belső tárolókapacitás | 128 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Használható maximális kapacitású kártya | 1,5 TB |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| USB tápellátás | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 25 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (min.) | 10W |
| Szín | Szürke |
| Magasság | 164,4 mm |
| Szélesség | 77,9 mm |
| Súly | 200 g |
| Mélység | 7,9 mm |
| Platform | Android |
| USB-port | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása | USB Type-C |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| USB-s verzió | 2.0 |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Videohívás | Igen |
| Rezgő csengőhang | Igen |
| Hangos hallgatás | Igen |
| Panel típusa | AMOLED |
| A képalkotó technológia marketingneve | Szuper AMOLED |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása | 1080 x 2340 képpont |
| Kijelző átlója | 17 cm (6,7") |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma | 2.4 |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.8 |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma | 2.2 |
| Videó felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 2MP |
| Előlapi kamera felbontása | 13 megapixeles |
| Hátsó kamera felbontása | 50 megapixeles |
| Lassított felvétel mód | Igen |
| Digitális zoom | 10x |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 5MP |
| Hátsó kamera típusa | Hármas kamera |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 120 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Lassított felvétel sebessége | 120 képkocka/másodperc HD felbontásban |
| Kivehető akkumulátor | Nem |
| Akkumulátor kapacitása | 5000mAh |
| Hálózati adapter | Nem |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Hangszórók | Monó |
| Támogatott hangfájl-formátumok | FLAC, MP3, RTTTL, OGG, M4A, közepes, 3GA, IMY, OGA, MXMF, WAV, AMR, MIDI, AWB, RTX, OTA, XMF, AAC |
| Médialejátszás | M4V, 3G2, WEBM, AV1, MKV, 3GP, FLV, MP4 |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő központhoz., A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést. |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| Galilei | Igen |
| BeiDou | Igen |
| GPS | Igen |
| GLONASS | Igen |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály | B. |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP54 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként | 2710 perc |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban | 1200 |
| Javíthatósági osztály | C |
| Ismételt ejtésállósági osztály | B. |
| SMS | Igen |
| Igen | |
| Mágneses érzékelő | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.285 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095822846 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,2 GHz |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| 4G sávok támogatása: | 2600 MHz, 2300, 700, 900, 850, 1800, 2100, 2500, 800 |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 900, 850, 2100 MHz |
| 5G szabvány: | Nem támogatott |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| NFC: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| SIM-kártya képességei: | Hibrid dupla SIM |
| 3G szabványok: | WCDMA, UMTS |
| Felhasználói memória: | 108,3 GB |
| RAM-kapacitás: | 4 GB |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 1,5 TB |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 25 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| Szín: | Szürke |
| Magasság: | 164,4 mm |
| Szélesség: | 77,9 mm |
| Súly: | 200 g |
| Mélység: | 7,9 mm |
| Platform: | Android |
| USB-port: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Videohívás: | Igen |
| Rezgő csengőhang: | Igen |
| Hangos hallgatás: | Igen |
| Panel típusa: | AMOLED |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Szuper AMOLED |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása: | 1080 x 2340 képpont |
| Kijelző átlója: | 17 cm (6,7") |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Videó felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 2MP |
| Előlapi kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Digitális zoom: | 10x |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 5MP |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 120 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Lassított felvétel sebessége: | 120 képkocka/másodperc HD felbontásban |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Hangszórók: | Monó |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | FLAC, MP3, RTTTL, OGG, M4A, Közepes, 3GA, IMY, OGA, MXMF, WAV, AMR, MIDI, AWB, RTX, OTA, XMF, AAC |
| Médialejátszás: | M4V, 3G2, WEBM, AV1, MKV, 3GP, FLV, MP4 |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz., A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést. |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Galilei: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| GPS: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály: | B. |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP54 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 2710 perc |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | B. |
| SMS: | Igen |
| Email: | Igen |
| Mágneses érzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

