OnePlus 15R 17,4 cm (6,83") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 7400 mAh Menta
Kód: TKOONESZA0082
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
OnePlus 15R 17,4 cm (6,83") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 7400 mAh Menta| Processzor órajelsebessége | 3,8 GHz |
| Processzor modell | 8. generáció 5 |
| Processzor típusa | Tátika |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| KÍVÜL | Igen |
| 3G szabványok | WCDMA |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| SIM-kártya képességei | Kettős SIM-kártya |
| NFC | Igen |
| 5G szabvány | NR |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió | 6.0 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| Belső tárolókapacitás | 256 GB |
| RAM-kapacitás | 12 GB |
| RAM típus | LPDDR5X |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szín neve | Menta szellő |
| Szín | Menta színű |
| Szélesség | 77 mm |
| Magasság | 163,4 mm |
| Súly | 214 g |
| Mélység | 8,3 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Android 16.0 |
| Operációs rendszer elágazása | OxygenOS |
| Platform | Android |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| USB-s verzió | 2.0 |
| Gyors töltés | Igen |
| Gyorstöltési technológia | SzuperVOOC |
| Kijelzőszínek száma | 1,07 milliárd szín |
| Natív képarány | 19.8:9 |
| Maximális felépülési sebesség | 165 Hz |
| Kijelző üveg típusa | Gorilla üveg |
| Gorilla Glass verzió | Gorilla Glass 7i |
| Pixelsűrűség | 450 ppi |
| Kijelző átlója | 17,4 cm (6,83") |
| Kijelző felbontása | 2800 x 1272 képpont |
| HDR-támogatás | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| DCI-P3 színskála | 100% |
| Színmélység | 10 bit |
| Érintési válaszsebesség | 3200Hz |
| Előlapi kamera felbontása | 32MP |
| Képstabilizátor | Igen |
| Vaku típusa | JÉG |
| Hátsó kamera típusa | Kettős kamera |
| A második hátsó kamera látómezeje | 112° |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2 |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 8MP |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.8 |
| Hátsó kamera látómezője | 84° |
| Hátsó kamera felbontása | 50 megapixeles |
| Videofelvételi módok | 1080p, 720p |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma | 2.2 |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Előlapi kamera lencsetagjai | Öt elemből álló lencse |
| Második hátlapi kamera lencsetagjai | Öt elemből álló lencse |
| Éjszakai mód | Igen |
| Hátsó kamera fókusztávolsága | 2,4 cm |
| Képstabilizátor típusa | Elektronikus képstabilizálás (EIS), Optikai képstabilizálás (OIS) |
| Gyorsított felvétel mód | Igen |
| Portré mód | Igen |
| Hátsó kamera lencsetagjai | Hat elemből álló lencse |
| Panoráma | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 7400mAh |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Gyors útmutató | Igen |
| SIM-kártya kulcs | Igen |
| Médialejátszás | MKV, MOV, HEVC, AVC, AVI, MP4, 3GP, FLV, VP8, WEBM, AV1, ASF, M2TS, VP9, TS |
| Támogatott hangfájl-formátumok | AAC, WMA, FLAC, OGG, AMR, MIDI, WAV, MP3, APE |
| GPS | Igen |
| GLONASS | Igen |
| Galilei | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| Energiahatékonysági osztály | ÉS |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| Javíthatósági osztály | B. |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban | 1300 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként | 4671 perc |
| Ismételt ejtésállósági osztály | D |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Színhőmérséklet-érzékelő | Igen |
| Infravörös érzékelő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.43 kg |
| EAN vonalkód: | 6921815630951 |
| Processzor órajelsebessége: | 3,8 GHz |
| Processzor modell: | 8. generáció 5 |
| Processzor típusa: | Tátika |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| KÍVÜL: | Igen |
| 3G szabványok: | WCDMA |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| NFC: | Igen |
| 5G szabvány: | NR |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| RAM-kapacitás: | 12 GB |
| RAM típus: | LPDDR5x |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín neve: | Menta szellő |
| Szín: | Menta színű |
| Szélesség: | 77 mm |
| Magasság: | 163,4 mm |
| Súly: | 214 g |
| Mélység: | 8,3 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 16.0 |
| Operációs rendszer elágazása: | OxygenOS |
| Platform: | Android |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Gyors töltés: | Igen |
| Gyorstöltési technológia: | SzuperVOOC |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Natív képarány: | 19.8:9 |
| Maximális felépülési sebesség: | 165 Hz |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass 7i |
| Pixelsűrűség: | 450 ppi |
| Kijelző átlója: | 17,4 cm (6,83") |
| Kijelző felbontása: | 2800 x 1272 képpont |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| DCI-P3 színskála: | 100% |
| Színmélység: | 10 bit |
| Érintési válaszsebesség: | 3200 Hz |
| Előlapi kamera felbontása: | 32MP |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Hátsó kamera típusa: | Kettős kamera |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 112° |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 8MP |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Hátsó kamera látómezője: | 84° |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Videofelvételi módok: | 1080p, 720p |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Előlapi kamera lencsetagjai: | Öt elemből álló lencse |
| Második hátlapi kamera lencsetagjai: | Öt elemből álló lencse |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Hátsó kamera fókusztávolsága: | 2,4 cm |
| Képstabilizátor típusa: | Elektronikus képstabilizátor (EIS), Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Portré mód: | Igen |
| Hátsó kamera lencsetagjai: | Hat elemből álló lencse |
| Panoráma: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 7400mAh |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Médialejátszás: | MKV, NOB, HEVC, AVC, AVI, MP4, 3GP, FLV, VP8, WEBM, AV1, ASF, M2TS, VP9, TS |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | AAC, WMA, FLAC, OGG, AMR, MIDI, WAV, MP3, EMBERSZABÁSÚ MAJOM |
| GPS: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Javíthatósági osztály: | B. |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1300 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 4671 perc |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | D |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Színhőmérséklet-érzékelő: | Igen |
| Infravörös érzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

