OnePlus 15 5G 17,2 cm (6,78") Dual SIM Android 16.0 USB Type-C 16 GB 512 GB 7300 mAh Homokszínű
Kód: TKOONESZA0085
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
OnePlus 15 5G 17,2 cm (6,78") Dual SIM Android 16.0 USB Type-C 16 GB 512 GB 7300 mAh Homokszínű| Processzor modell | 8 Elite Gen 5 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,608 GHz |
| Processzor típusa | Tátika |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió | 6.0 |
| NFC | Igen |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| KÍVÜL | Igen |
| Kapcsolat megosztása modem módban | Igen |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| SIM-kártya képességei | Kettős SIM-kártya |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Bluetooth profilok | APTX-HD, APTX-Adaptív, LHDC, AAC, SBC, LDAC |
| 3G szabványok | WCDMA |
| 5G szabvány | NR |
| RAM típus | LPDDR5X |
| Belső tárolókapacitás | 512 GB |
| RAM-kapacitás | 16 GB |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szín | Homokos |
| Szín neve | Homokvihar |
| Magasság | 161,4 mm |
| Súly | 211 g |
| Szélesség | 76,7 mm |
| Mélység | 8,1 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Android 16.0 |
| Platform | Android |
| Operációs rendszer elágazása | OxygenOS |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Fejhallgató csatlakoztatása | USB Type-C |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Gyors töltés | Igen |
| Vezeték nélküli töltés | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 50W |
| Gyorstöltési technológia | SzuperVOOC |
| Kijelző átlója | 17,2 cm (6,78") |
| Kijelző fényereje | 1800 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma | 1,07 milliárd szín |
| Natív képarány | 20:9 |
| Kijelző felbontása | 2772 x 1272 képpont |
| DCI-P3 színskála | 100% |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Pixelsűrűség | 450 ppi |
| Gorilla Glass verzió | Gorilla Glass Victus 2 |
| HDR-támogatás | Igen |
| Kijelző üveg típusa | Gorilla üveg |
| Maximális felépülési sebesség | 165 Hz |
| Lassított felvétel mód | Igen |
| Optikai zoom | 7x |
| Digitális zoom | 120x |
| Képstabilizátor típusa | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Második hátlapi kamera lencsetagjai | Négy elemből álló lencse |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.8 |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 50 megapixeles |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje | 116° |
| Éjszakai mód | Igen |
| A második hátlapi kamera látómezeje | 30° |
| Hátsó kamera felbontása | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera felbontása | 32MP |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma | 2 |
| Videofelvételi módok | 720p, 1080p |
| Hátsó kamera látómezője | 84° |
| Portré mód | Igen |
| Hátsó kamera lencsetagjai | Hat elemből álló lencse |
| Gyorsított felvétel mód | Igen |
| Képstabilizátor | Igen |
| Panoráma | Igen |
| Hátsó kamera típusa | Hármas kamera |
| Vaku típusa | JÉG |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód | Igen |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma | 2.8 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2.4 |
| Előlapi kamera lencsetagjai | Öt elemből álló lencse |
| Harmadik hátlapi kamera lencsetagjai | Hat elemből álló lencse |
| Lassított felvétel sebessége | 4K 120 képkocka/másodperc, 1080P 240 képkocka/másodperc, 1080P 120 képkocka/másodperc, 720P 480 képkocka/másodperc, 720P 240 képkocka/másodperc |
| Akkumulátor kapacitása | 7300mAh |
| Energiahatékonysági osztály | ÉS |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Gyors útmutató | Igen |
| Hálózati adapter | Nem |
| SIM-kártya kulcs | Igen |
| Médialejátszás | ASF, M2TS, TS, MKV, 3GP, FLV, VP9, WEBM, AV1, VP8, HEVC, AVC, AVI, MP4 |
| Támogatott hangfájl-formátumok | FLAC, AMR, MIDI, MP3, APE, WAV, OGG, AAC |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| GPS | Igen |
| Galilei | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Hall-érzékelő | Igen |
| Infravörös érzékelő | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.42 kg |
| EAN vonalkód: | 6921815630364 |
| Processzor modell: | 8 Elite Gen 5 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,608 GHz |
| Processzor típusa: | Tátika |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| NFC: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| KÍVÜL: | Igen |
| Kapcsolat megosztása modem módban: | Igen |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Bluetooth profilok: | APTX-HD, APTX-adaptív, LHDC, AAC, SBC, LDAC |
| 3G szabványok: | WCDMA |
| 5G szabvány: | NR |
| RAM típus: | LPDDR5x |
| Belső tárolókapacitás: | 512 GB |
| RAM-kapacitás: | 16 GB |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Homokos |
| Szín neve: | Homokvihar |
| Magasság: | 161,4 mm |
| Súly: | 211 g |
| Szélesség: | 76,7 mm |
| Mélység: | 8,1 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 16.0 |
| Platform: | Android |
| Operációs rendszer elágazása: | OxygenOS |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény: | 50W |
| Gyorstöltési technológia: | SzuperVOOC |
| Kijelző átlója: | 17,2 cm (6,78") |
| Kijelző fényereje: | 1800 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Natív képarány: | 20:9 |
| Kijelző felbontása: | 2772 x 1272 képpont |
| DCI-P3 színskála: | 100% |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Pixelsűrűség: | 450 ppi |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass Victus 2 |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Maximális felépülési sebesség: | 165 Hz |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Optikai zoom: | 7x |
| Digitális zoom: | 120x |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Második hátlapi kamera lencsetagjai: | Négy elemből álló lencse |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 116° |
| Éjszakai mód: | Igen |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 30° |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera felbontása: | 32MP |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Videofelvételi módok: | 720p, 1080p |
| Hátsó kamera látómezője: | 84° |
| Portré mód: | Igen |
| Hátsó kamera lencsetagjai: | Hat elemből álló lencse |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Panoráma: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód: | Igen |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.8 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Előlapi kamera lencsetagjai: | Öt elemből álló lencse |
| Harmadik hátlapi kamera lencsetagjai: | Hat elemből álló lencse |
| Lassított felvétel sebessége: | 4K 120 képkocka/másodperc, 1080P 240 képkocka/másodperc, 1080P 120 képkocka/másodperc, 720P 480 képkocka/másodperc, 720P 240 képkocka/másodperc |
| Akkumulátor kapacitása: | 7300mAh |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Hálózati adapter: | Nem |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Médialejátszás: | ASF, M2TS, TS, MKV, 3GP, FLV, VP9, WEBM, AV1, VP8, HEVC, AVC, AVI, MP4 |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | FLAC, AMR, MIDI, MP3, EMBERSZABÁSÚ MAJOM, WAV, OGG, AAC |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Infravörös érzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

