OnePlus 15 5G 16/512 GB végtelen fekete
Kód: TKOONESZA0084
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
OnePlus 15 5G 16/512 GB végtelen fekete| Processzor típusa | Qualcomm Snapdragon 8 Elite 5. generáció. |
| 5G szabvány | NR |
| Bluetooth profilok | SBC/AAC/aptX HD/aptX/LDAC/LHDC 5.0 |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| SIM-kártya képességei | Kettős SIM-kártya |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| KÍVÜL | Igen |
| NFC | Igen |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11n szabványok |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| RAM-kapacitás | 16 GB |
| Belső tárolókapacitás | 512 GB |
| RAM típus | LPDDR5X |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| USB tápellátás | Igen |
| Szín neve | Végtelen fekete |
| Szín | Fekete |
| Súly | 215 g |
| Magasság | 161,4 mm |
| Szélesség | 76,7 mm |
| Mélység | 8,2 mm |
| Operációs rendszer elágazása | OxygenOS 16.0 |
| Biztosított operációs rendszer | Android 16.0 |
| Platform | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása | USB Type-C |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Grafikus kártya | Adreno 840 |
| DCI-P3 színskála | 100% |
| Pixelsűrűség | 450 ppi |
| Színmélység | 10 bit |
| Gorilla Glass verzió | Gorilla Glass Victus 2 |
| Fényerő HBM | 1800 szegecs |
| Natív képarány | 20:9 |
| Maximális felépülési sebesség | 165 Hz |
| Kijelző felbontása | 2772 x 1272 képpont |
| Kijelzőszínek száma | 1,07 milliárd szín |
| Kijelző átlója | 17,2 cm (6,78") |
| Kijelző üveg típusa | Corning Glass |
| Képstabilizátor típusa | OPTIKAI KÉPSTABILIZÁCIÓ (OIS), ELEKTRONIKUS KÉPSTABILIZÁCIÓ (EIS) |
| Portré mód | Igen |
| Hátsó kamera felbontása | 50 megapixeles |
| Hátsó kamera látómezője | 84° |
| Digitális zoom | 120x |
| Lassított felvétel mód | Igen |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.8 |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 50 megapixeles |
| A második hátlapi kamera látómezeje | 116° |
| Éjszakai mód | Igen |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2.4 |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 480 képkocka/másodperc |
| Képstabilizátor | Igen |
| Vaku típusa | JÉG |
| Panoráma | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 32MP |
| Hátsó kamera típusa | Hármas kamera |
| Akkumulátor kapacitása | 7300mAh |
| Hálózati adapter | Nem |
| SIM-kártya kulcs | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Hangszórók | Sztereó |
| Médialejátszás | HEVC, MKV, 3GP, FLV, VP9, AV1, MOV, AVC, AVI, MP4, VP8 |
| Támogatott hangfájl-formátumok | FLAC, OGG, WAV, AMR, MIDI, WMA, AAC, MP3, APE |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes, GHS02: Tűzveszélyes |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz. Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek. |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| BDS | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| Galilei | Igen |
| GLONASS | Igen |
| GPS | Igen |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály | ÉS |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| Hall-érzékelő | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.43 kg |
| EAN vonalkód: | 6921815630357 |
| Processzor típusa: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite 5. generáció. |
| 5G szabvány: | NR |
| Bluetooth profilok: | SBC/AAC/aptX HD/aptX/LDAC/LHDC 5.0 |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| KÍVÜL: | Igen |
| NFC: | Igen |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11n |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| RAM-kapacitás: | 16 GB |
| Belső tárolókapacitás: | 512 GB |
| RAM típus: | LPDDR5x |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szín neve: | Végtelen fekete |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 215 g |
| Magasság: | 161,4 mm |
| Szélesség: | 76,7 mm |
| Mélység: | 8,2 mm |
| Operációs rendszer elágazása: | OxygenOS 16.0 |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 16.0 |
| Platform: | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Grafikus kártya: | Adreno 840 |
| DCI-P3 színskála: | 100% |
| Pixelsűrűség: | 450 ppi |
| Színmélység: | 10 bit |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass Victus 2 |
| Fényerő HBM: | 1800 szegecs |
| Natív képarány: | 20:9 |
| Maximális felépülési sebesség: | 165 Hz |
| Kijelző felbontása: | 2772 x 1272 képpont |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Kijelző átlója: | 17,2 cm (6,78") |
| Kijelző üveg típusa: | Corning Glass |
| Képstabilizátor típusa: | OPTIKAI KÉPSTABILIZÁCIÓ (OIS), ELEKTRONIKUS KÉPSTABILIZÁCIÓ (EIS) |
| Portré mód: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Hátsó kamera látómezője: | 84° |
| Digitális zoom: | 120x |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 116° |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 480 képkocka/másodperc |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Panoráma: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 32MP |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Akkumulátor kapacitása: | 7300mAh |
| Hálózati adapter: | Nem |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Hangszórók: | Sztereó |
| Médialejátszás: | HEVC, MKV, 3GP, FLV, VP9, AV1, NOB, AVC, AVI, MP4, VP8 |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | FLAC, OGG, WAV, AMR, MIDI, WMA, AAC, MP3, EMBERSZABÁSÚ MAJOM |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek, GHS02: Tűzveszélyes |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz., Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek. |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| BDS: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

