Motorola Moto G05 16,9 cm (6,67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 4 GB 64 GB 5200 mAh Piros
Kód: TKOMOTSZA0583
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Motorola Moto G05 16,9 cm (6,67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 4 GB 64 GB 5200 mAh Piros| Professzor építészete | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor típusa | MediaTek |
| Processzor modell | Helio G81 Extreme |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Igen |
| NFC | Nem |
| 5G szabvány | Nem támogatott |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Mobilhálózat-generáció | 4G |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| SIM-kártya képességei | Kettős SIM-kártya |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) szabványok |
| 3G szabványok | WCDMA |
| 4G szabványok | LTE |
| GSM (2G) szabványok | GSM |
| Belső tárolókapacitás | 64 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Használható maximális kapacitású kártya | 1 TB |
| RAM típus | LPDDR4X |
| RAM-kapacitás | 4 GB |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 18 W |
| Alapanyag | Műbőr, Üveg, Műanyag |
| Szín | Piros |
| Védő funkciók | Vízlepergető anyagok |
| Szélesség | 76 mm |
| Súly | 188,8 g |
| Magasság | 165,7 mm |
| Mélység | 8,17 mm |
| Platform | Android |
| Biztosított operációs rendszer | Android 15 |
| Virtuális asszisztens | Google Asszisztens |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| USB-port | Igen |
| USB-s verzió | 2.0 |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| Grafikus kártya | Mali-G52 MC2 |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Gyors töltés | Igen |
| Gyorstöltési technológia | TurboPower |
| Arcfelismerés | Igen |
| Pixelsűrűség | 263ppi |
| Natív képarány | 20:9 |
| Kijelző felbontása | 1612 x 720 képpont |
| Kijelző átlója | 16,9 cm (6,67") |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 120 képkocka/másodperc |
| Portré mód | Igen |
| Hátsó kamera felbontása | 50 megapixeles |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód | Igen |
| Éjszakai mód | Igen |
| Videó felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Hátsó kamera típusa | Egy kamera |
| Panoráma | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 8MP |
| Vaku típusa | JÉG |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.8 |
| Arcfelismerés | Igen |
| Gyorsított felvétel mód | Igen |
| Önkioldó | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2.05 |
| Videofelvételi módok | 720p, 1080p |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Lassított felvétel mód | Igen |
| Hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia) | 1,28 µm |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben | 19 órakor |
| Akkumulátor kapacitása | 5200mAh |
| Folyamatos navigáció | 20 óra |
| Akkumulátor üzemideje (WCDMA) | 39 óra |
| Készenléti akkumulátor-üzemidő (WCDMA) | 600 óra |
| Mellékelt kábelek | USB A típusú - USB C típusú |
| Hálózati adapter | Nem |
| Védőtok | Igen |
| Hangrendszer | Dolby Atmos |
| Hangszórók | Sztereó |
| Mikrofonok száma | 1 |
| GPS | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció | Igen |
| GLONASS | Igen |
| Galilei | Igen |
| LTE pozicionálási protokoll (LPP) | Igen |
| Biztonságos felhasználói síkbeli helymeghatározás (SUPL) | Igen |
| Energiahatékonysági osztály | ÉS |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP54 |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Ismételt ejtésállósági osztály | B. |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként | 3622 perc |
| Javíthatósági osztály | B. |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban | 1000 |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Gesztusérzékelő | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.332 kg |
| EAN vonalkód: | 840023281617 |
| Professzor építészete: | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor típusa: | MediaTek |
| Processzor modell: | Helio G81 Extreme |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Igen |
| NFC: | Nem |
| 5G szabvány: | Nem támogatott |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| 3G szabványok: | WCDMA |
| 4G szabványok: | LTE |
| GSM (2G) szabványok: | GSM |
| Belső tárolókapacitás: | 64 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 1 TB |
| RAM típus: | LPDDR4X |
| RAM-kapacitás: | 4 GB |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 18 W |
| Alapanyag: | Műbőr, Üveg, Műanyag |
| Szín: | Piros |
| Védő funkciók: | Vízlepergető anyagok |
| Szélesség: | 76 mm |
| Súly: | 188,8 g |
| Magasság: | 165,7 mm |
| Mélység: | 8,17 mm |
| Platform: | Android |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| Virtuális asszisztens: | Google Asszisztens |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-port: | Igen |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Grafikus kártya: | Mali-G52 MC2 |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Gyorstöltési technológia: | TurboPower |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 263ppi |
| Natív képarány: | 20:9 |
| Kijelző felbontása: | 1612 x 720 képpont |
| Kijelző átlója: | 16,9 cm (6,67") |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 120 képkocka/másodperc |
| Portré mód: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód: | Igen |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Videó felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Panoráma: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 8MP |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Önkioldó: | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.05 |
| Videofelvételi módok: | 720p, 1080p |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 1,28 µm |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 19 órakor |
| Akkumulátor kapacitása: | 5200mAh |
| Folyamatos navigáció: | 20 óra |
| Akkumulátor üzemideje (WCDMA): | 39 óra |
| Készenléti akkumulátor-üzemidő (WCDMA): | 600 óra |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB C típusú |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Védőtok: | Igen |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Hangszórók: | Sztereó |
| Mikrofonok száma: | 1 |
| GPS: | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| LTE pozicionálási protokoll (LPP): | Igen |
| Biztonságos felhasználói síkbeli helymeghatározás (SUPL): | Igen |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP54 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | B. |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 3622 perc |
| Javíthatósági osztály: | B. |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1000 |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Gesztusérzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

