Motorola Moto E15 6.67" Dual SIM Android 14 Edition Go 4G USB Type-C 2GB 64GB 5200mAh Friss Levendula
Kód: TKOMOTSZA0422
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Motorola Moto E15 6.67" Dual SIM Android 14 Edition Go 4G USB Type-C 2GB 64GB 5200mAh Friss Levendula| Processzor modell | Helio G81 Extreme |
| Professzor építészete | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Processzor típusa | MediaTek |
| Processzormagok száma | 8 |
| Mobilhálózat-generáció | 4G |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| NFC | Nem |
| Bluetooth | Igen |
| 5G szabvány | Nem támogatott |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| SIM-kártya képességei | Kettős SIM-kártya |
| 4G szabványok | LTE |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Belső tárolókapacitás | 64 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya | 1 TB |
| RAM-kapacitás | 2 GB |
| Virtuális RAM (max.) | 6 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Szín neve | Levendula |
| Szín | Levendula |
| Magasság | 165,7 mm |
| Szélesség | 76 mm |
| Súly | 189 g |
| Mélység | 8,2 mm |
| Virtuális asszisztens | Google Asszisztens |
| Alkalmazáselosztó platform | Google Play |
| Biztosított operációs rendszer | Android 14 Go kiadás |
| Platform | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| USB-port | Igen |
| Grafikus kártya | Mali-G52 MC2 |
| Videohívás | Igen |
| Arcfelismerés | Igen |
| Kijelző felbontása | 1604 x 720 képpont |
| Kijelző átlója | 16,9 cm (6,67") |
| Pixelsűrűség | 263ppi |
| Gorilla Glass verzió | Gorilla Glass 3 |
| Kijelző üveg típusa | Gorilla üveg |
| Natív képarány | 20:9 |
| Panel típusa | IPS |
| Maximális felépülési sebesség | 90 Hz |
| Videofelvételi módok | 1080p, 720p |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Előlapi kamera felbontása | 8MP |
| Videó felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 2.2 |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 30 képkocka/másodperc |
| Hátsó kamera típusa | Kettős kamera |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Hátsó kamera felbontása | 32MP |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód | Igen |
| Portré mód | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2.05 |
| Energiahatékonysági osztály | ÉS |
| Akkumulátor kapacitása | 5200mAh |
| SIM-kártya kulcs | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Védőtok | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Hangszórók | Sztereó |
| Hangrendszer | Dolby Atmos |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS02: Tűzveszélyes, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz., Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek. |
| Biztonságos felhasználói síkbeli helymeghatározás (SUPL) | Igen |
| GLONASS | Igen |
| Galilei | Igen |
| GPS | Igen |
| LTEPP | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció | Igen |
| SMS | Igen |
| Igen | |
| MMS (multimédiás üzenetküldés) | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.33 kg |
| EAN vonalkód: | 840023281570 |
| Processzor modell: | Helio G81 Extreme |
| Professzor építészete: | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Processzor típusa: | MediaTek |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| NFC: | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| 5G szabvány: | Nem támogatott |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| 4G szabványok: | LTE |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Belső tárolókapacitás: | 64 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 1 TB |
| RAM-kapacitás: | 2 GB |
| Virtuális RAM (max.): | 6 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Szín neve: | Levendula |
| Szín: | Levendula |
| Magasság: | 165,7 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Súly: | 189 g |
| Mélység: | 8,2 mm |
| Virtuális asszisztens: | Google Asszisztens |
| Alkalmazáselosztó platform: | Google Play |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 14 Go kiadás |
| Platform: | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-port: | Igen |
| Grafikus kártya: | Mali-G52 MC2 |
| Videohívás: | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 1604 x 720 képpont |
| Kijelző átlója: | 16,9 cm (6,67") |
| Pixelsűrűség: | 263ppi |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass 3 |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Natív képarány: | 20:9 |
| Panel típusa: | IPS |
| Maximális felépülési sebesség: | 90 Hz |
| Videofelvételi módok: | 1080p, 720p |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Előlapi kamera felbontása: | 8MP |
| Videó felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Hátsó kamera típusa: | Kettős kamera |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Hátsó kamera felbontása: | 32MP |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód: | Igen |
| Portré mód: | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.05 |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Akkumulátor kapacitása: | 5200mAh |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Védőtok: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Hangszórók: | Sztereó |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS02: Tűzveszélyes, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz., Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek. |
| Biztonságos felhasználói síkbeli helymeghatározás (SUPL): | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| GPS: | Igen |
| LTEPP: | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció: | Igen |
| SMS: | Igen |
| Email: | Igen |
| MMS (multimédiás üzenetküldés): | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

