Motorola edge 60 16,9 cm (6,67") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 5200 mAh Zöld
Kód: TKOMOTSZA0453
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Motorola edge 60 16,9 cm (6,67") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 5200 mAh Zöld| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor modell | 7300 |
| Processzor típusa | MediaTek Dimensity |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| 5G szabvány | 6. alosztály, NR |
| Frekvenciasáv | Penta zenekar |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SIM-kártya képességei | Kettős SIM-kártya |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) szabványok |
| GSM (2G) szabványok | GSM, Edge |
| 4G szabványok | LTE |
| Wi-Fi | Igen |
| 3G szabványok | EVDO, UMTS, HSPA+, CDMA, WCDMA |
| NFC | Igen |
| RAM típus | LPDDR4X |
| Használható maximális kapacitású kártya | 1 TB |
| Belső tárolókapacitás | 256 GB |
| RAM-kapacitás | 12 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 68 W |
| Vízálló akár | 1,5 méter |
| Alapanyag | Műanyag, szilikon |
| Szín | Zöld |
| Védő funkciók | Hőállóság, Vízálló, Esésálló |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68, IP69 |
| Szín neve | Lóhere |
| Magasság | 161 mm |
| Súly | 179 g |
| Szélesség | 73 mm |
| Mélység | 7,9 mm |
| Gyűrű típusa | MP3 |
| Virtuális asszisztens | Google Asszisztens |
| Platform | Android |
| Biztosított operációs rendszer | Android 15 |
| USB-port | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása | USB Type-C |
| USB-s verzió | 2.0 |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Gyorstöltési technológia | TurboPower 68 |
| Katonai szabvány | MIL-STD-810H |
| Intelligens vezérlés | Igen |
| Hangutasítások | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Arcfelismerés | Igen |
| Hangos hallgatás | Igen |
| Rezgő csengőhang | Igen |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Gyors töltés | Igen |
| Videohívás | Igen |
| HDR-támogatás | Igen |
| Max. kijelző fényerő (kültéri) | 4500 cd/m² |
| DCI-P3 színskála | 100% |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Márkaspecifikus technológiák | Víz érintése |
| Színmélység | 10 bit |
| Lekerekített kijelzősarkok | Igen |
| Kijelző átlója | 16,9 cm (6,67") |
| Gorilla Glass verzió | Gorilla Glass 7i |
| Panel típusa | P-OLED |
| Kijelző üveg típusa | Corning Glass |
| Kék fény csökkentése | Igen |
| Képernyő-test arány | 96,32% |
| Kijelző felbontása | 2712 x 1220 képpont |
| Kijelzőszínek száma | 1,07 milliárd szín |
| Natív képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 446ppi |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| Érintési válaszsebesség | 300 Hz |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód | Igen |
| Gyorsított felvétel mód | Igen |
| Panoráma | Igen |
| Képstabilizátor típusa | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Makrofotózás | Igen |
| Jelenetfelismerés felhasználói felület használatával | Igen |
| 3D mélységérzékelős előlapi kamera | Nem |
| Képszerkesztés | Retusálás |
| A harmadik hátlapi kamera fókusztávolsága | 7,3 cm |
| Portré mód | Igen |
| A második hátlapi kamera fókusztávolsága | 1,2 cm |
| 3D hátlapi kamera | Nem |
| Hangnagyítás | Igen |
| Éjszakai mód | Igen |
| Mosolyérzékelés | Igen |
| Vaku típusa | JÉG |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.8 |
| Videó felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| A második hátlapi kamera látómezeje | 122° |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma | 2 |
| Videó stabilizátor | Igen |
| Arcfelismerés | Igen |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma | 2 |
| Előlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia) | 1,28 µm |
| Lassított felvétel mód | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 10MP |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2 |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Digitális zoom | 30x |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@120fps, 1920x1080@240fps |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera felbontása | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera vakuja | Nem |
| Optikai zoom | 3x |
| Hátsó kamera felbontása | 50 megapixeles |
| Képstabilizátor | Igen |
| Hátsó kamera típusa | Hármas kamera |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 240 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Érzékelő típusa | Sony LYTIA 700C |
| Akkumulátor kapacitása | 5200mAh |
| Energiahatékonysági osztály | ÉS |
| Védőfólia | Nem |
| SIM-kártya kulcs | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Védőtok | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB C típusú - USB C típusú |
| Hálózati adapter | Nem |
| Hangszórók | Sztereó |
| Hangrendszer | Dolby Atmos |
| FM-rádió | Nem |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Figyelmeztetés | A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz., Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS02: Tűzveszélyes, GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Galilei | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| LTE pozicionálási protokoll (LPP) | Igen |
| GLONASS | Igen |
| GPS | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció | Igen |
| Biztonságos felhasználói síkbeli helymeghatározás (SUPL) | Igen |
| Gesztusérzékelő | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.38 kg |
| EAN vonalkód: | 840023298158 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor modell: | 7300 |
| Processzor típusa: | MediaTek Dimensity |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 5G szabvány: | Sub6, NR |
| Frekvenciasáv: | Penta zenekar |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| GSM (2G) szabványok: | GSM, Él |
| 4G szabványok: | LTE |
| Wi-Fi: | Igen |
| 3G szabványok: | EVDO, UMTS, HSPA+, CDMA, WCDMA |
| NFC: | Igen |
| RAM típus: | LPDDR4X |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 1 TB |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| RAM-kapacitás: | 12 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 68 W |
| Vízálló akár: | 1,5 méter |
| Alapanyag: | Műanyag, szilikon |
| Szín: | Zöld |
| Védő funkciók: | Hőmérséklet-ingadozásokkal szembeni ellenállás, Vízálló, Esésálló |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68, IP69 |
| Szín neve: | Lóhere |
| Magasság: | 161 mm |
| Súly: | 179 g |
| Szélesség: | 73 mm |
| Mélység: | 7,9 mm |
| Gyűrű típusa: | MP3 |
| Virtuális asszisztens: | Google Asszisztens |
| Platform: | Android |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| USB-port: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Gyorstöltési technológia: | TurboPower 68 |
| Katonai szabvány: | MIL-STD-810H |
| Intelligens vezérlés: | Igen |
| Hangutasítások: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Hangos hallgatás: | Igen |
| Rezgő csengőhang: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Nem |
| Gyors töltés: | Igen |
| Videohívás: | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Max. kijelző fényerő (kültéri): | 4500 cd/m² |
| DCI-P3 színskála: | 100% |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Márkaspecifikus technológiák: | Víz érintése |
| Színmélység: | 10 bit |
| Lekerekített kijelzősarkok: | Igen |
| Kijelző átlója: | 16,9 cm (6,67") |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass 7i |
| Panel típusa: | P-OLED |
| Kijelző üveg típusa: | Corning Glass |
| Kék fény csökkentése: | Igen |
| Képernyő-test arány: | 96,32% |
| Kijelző felbontása: | 2712 x 1220 képpont |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Natív képarány: | 20:9 |
| Pixelsűrűség: | 446ppi |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Érintési válaszsebesség: | 300 Hz |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód: | Igen |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Panoráma: | Igen |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Makrofotózás: | Igen |
| Jelenetfelismerés felhasználói felület használatával: | Igen |
| 3D mélységérzékelős előlapi kamera: | Nem |
| Képszerkesztés: | Retusálás |
| A harmadik hátlapi kamera fókusztávolsága: | 7,3 cm |
| Portré mód: | Igen |
| A második hátlapi kamera fókusztávolsága: | 1,2 cm |
| 3D hátlapi kamera: | Nem |
| Hangnagyítás: | Igen |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Mosolyérzékelés: | Igen |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Videó felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 122° |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Videó stabilizátor: | Igen |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2 |
| Előlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 1,28 µm |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 10MP |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Digitális zoom: | 30x |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@120fps, 1920x1080@240fps |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera vakuja: | Nem |
| Optikai zoom: | 3x |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Érzékelő típusa: | Sony LYTIA 700C |
| Akkumulátor kapacitása: | 5200mAh |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Védőfólia: | Nem |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Védőtok: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Hangszórók: | Sztereó |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| FM-rádió: | Nem |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Figyelmeztetés: | A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz., Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS02: Tűzveszélyes, GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Galilei: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| LTE pozicionálási protokoll (LPP): | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció: | Igen |
| Biztonságos felhasználói síkbeli helymeghatározás (SUPL): | Igen |
| Gesztusérzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

