Motorola Edge 50 Fusion 5G 8/256 GB Erdőzöld
Kód: TKOMOTSZA0590
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Motorola Edge 50 Fusion 5G 8/256 GB Erdőzöld| Processzor típusa | Qualcomm Snapdragon |
| Processzor modell | 7s 2. generáció |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 2,4 GHz |
| 5G szabvány | Sub6 |
| NFC | Igen |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| SIM-kártya képességei | Kettős SIM-kártya |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 850, 900, 1900, 2100 MHz |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| 4G szabványok | LTE |
| 3G szabványok | WCDMA, UMTS, HSDPA |
| Belső tárolókapacitás | 256 GB |
| RAM-kapacitás | 8 GB |
| RAM típus | LPDDR5 |
| Kompatibilis memóriakártyák | Nem támogatott |
| Szín neve | Erdőzöld |
| Szín | Zöld |
| Védő funkciók | Vízálló |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| Súly | 174,9 g |
| Szélesség | 73,1 mm |
| Csomag magassága | 170 mm |
| Csomag szélessége | 55,5 mm |
| Mélység | 7,9 mm |
| Csomagolási mélység | 83 mm |
| Magasság | 161,9 mm |
| Virtuális asszisztens | Google Asszisztens |
| Biztosított operációs rendszer | Android 14 |
| Platform | Android |
| Google alkalmazástámogatás | Google Fotók |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| USB-port | Igen |
| USB-s verzió | 2.0 |
| Intelligens vezérlés | Igen |
| Gyorstöltési technológia | TurboPower |
| Gyors töltés | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Arcfelismerés | Igen |
| Max. kijelző fényerő (kültéri) | 1600 cd/m² |
| Natív képarány | 20:9 |
| Kijelző üveg típusa | Gorilla üveg |
| HDR-támogatás | Igen |
| Kijelző fényereje | 1600 cd/m² |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Kijelző átlója | 17 cm (6,7") |
| Pixelsűrűség | 395ppi |
| Gorilla Glass verzió | Gorilla Glass 5 |
| Kijelző felbontása | 1080 x 2400 képpont |
| Maximális felépülési sebesség | 144 Hz |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 240 képkocka/másodperc |
| Folyamatos felvételi mód | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 32MP |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 13 megapixeles |
| Hátsó kamera felbontása | 50 megapixeles |
| Arcfelismerés | Igen |
| Gyorsított felvétel mód | Igen |
| Éjszakai mód | Igen |
| Mosolyérzékelés | Igen |
| Panoráma | Igen |
| Vaku típusa | JÉG |
| Hátsó kamera típusa | Kettős kamera |
| A második hátlapi kamera fókusztávolsága | 2,2 mm |
| Videó stabilizátor | Igen |
| Hátsó kamera látómezője | 120° |
| Portré mód | Igen |
| Hátsó kamera fókusztávolsága | 1,88 mm |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma | 2.2 |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.88 |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2.45 |
| Önkioldó | Igen |
| Energiahatékonysági osztály | B. |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása | 5000mAh |
| Hálózati adapter | Nem |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Gyors útmutató | Igen |
| SIM-kártya kulcs | Igen |
| Hangszórók | Sztereó |
| FM-rádió | Igen |
| Hangrendszer | Dolby Atmos |
| Galilei | Igen |
| GPS | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| GLONASS | Igen |
| Gesztusérzékelő | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 840493605784 |
| Processzor típusa: | Qualcomm Snapdragon |
| Processzor modell: | 7s 2. generáció |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,4 GHz |
| 5G szabvány: | Sub6 |
| NFC: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 850, 900, 1900, 2100 MHz |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| 4G szabványok: | LTE |
| 3G szabványok: | WCDMA, UMTS, HSDPA |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| RAM típus: | LPDDR5 |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| Szín neve: | Erdőzöld |
| Szín: | Zöld |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Súly: | 174,9 g |
| Szélesség: | 73,1 mm |
| Csomag magassága: | 170 mm |
| Csomag szélessége: | 55,5 mm |
| Mélység: | 7,9 mm |
| Csomagolási mélység: | 83 mm |
| Magasság: | 161,9 mm |
| Virtuális asszisztens: | Google Asszisztens |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 14 |
| Platform: | Android |
| Google alkalmazástámogatás: | Google Fotók |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-port: | Igen |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Intelligens vezérlés: | Igen |
| Gyorstöltési technológia: | TurboPower |
| Gyors töltés: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Max. kijelző fényerő (kültéri): | 1600 cd/m² |
| Natív képarány: | 20:9 |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Kijelző fényereje: | 1600 cd/m² |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Kijelző átlója: | 17 cm (6,7") |
| Pixelsűrűség: | 395ppi |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass 5 |
| Kijelző felbontása: | 1080 x 2400 képpont |
| Maximális felépülési sebesség: | 144 Hz |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Folyamatos felvételi mód: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 32MP |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 13 megapixeles |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Mosolyérzékelés: | Igen |
| Panoráma: | Igen |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Hátsó kamera típusa: | Kettős kamera |
| A második hátlapi kamera fókusztávolsága: | 2,2 mm |
| Videó stabilizátor: | Igen |
| Hátsó kamera látómezője: | 120° |
| Portré mód: | Igen |
| Hátsó kamera fókusztávolsága: | 1,88 mm |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.88 |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.45 |
| Önkioldó: | Igen |
| Energiahatékonysági osztály: | B. |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Hangszórók: | Sztereó |
| FM-rádió: | Igen |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Galilei: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Gesztusérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

