Berghaus RIDGE-SEEKER GTX JKT BLK/BLK membrán kabát XL méret
Kód: OSIBRHKUR0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Berghaus RIDGE-SEEKER GTX JKT BLK/BLK membrán kabát XL méret| Külső zsebek | Elülső zseb, Oldalsó zseb |
| Zárás típusa | Cipzár |
| A rögzítés helye | Elülső |
| Zsebek száma | 4 zseb |
| Legjobb felhasználás | Kerékpározás, Freeride, Túrázás, Életmód, Hegymászás, Futás, Síelés |
| Kabát/dzseki stílus | Meleg mellény |
| Fő termék színe | Fekete |
| Zseb elhelyezkedése | Belső/külső |
| Csuklyás | Igen |
| Zsebtípus | Varrott zseb |
| Szélálló | Igen |
| Nem típusa | Férfiak |
| Kor | Minden |
| Zsebzárás típusa | Cipzár |
| Kabát/dzseki típus | Kabát |
| Ruházat hossza | Közepes |
| Belső zseb | Igen |
| Zseb | Igen |
| Méret (S/M/L) | XL |
| Súly | 1 kg |
| Akkumulátor | Igen |
| Anyag | Polár, Nejlon, Poliészter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jackets |
|---|---|
| Súly: | 0.592 kg |
| EAN vonalkód: | 5054773999554 |
| Külső zsebek: | Elülső zseb, Oldalsó zseb |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| A rögzítés helye: | Elülső |
| Zsebek száma: | 4 zseb |
| Legjobb felhasználás: | Kerékpározás, Freeride, Túrázás, Életmód, Hegymászás, Futás, Síelés |
| Kabát/dzseki stílus: | Meleg mellény |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Zseb elhelyezkedése: | Belső/külső |
| Csuklyás: | Igen |
| Zsebtípus: | Varrott zseb |
| Szélálló: | Igen |
| Nem típusa: | Férfiak |
| Kor: | Minden |
| Zsebzárás típusa: | Cipzár |
| Kabát/dzseki típus: | Kabát |
| Ruházat hossza: | Közepes |
| Belső zseb: | Igen |
| Zseb: | Igen |
| Méret (S/M/L): | XL |
| Súly: | 1 kg |
| Akkumulátor: | Igen |
| Anyag: | Gyapjú, Nejlon, Poliészter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

