BERGHAUS Prism PT InterActive Jacket Dusk - pánská fleecová bunda, velikost M
Kód: OSIBRHKUR0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BERGHAUS Prism PT InterActive Jacket Dusk - pánská fleecová bunda, velikost M| Velikost (S/M/L) | M |
| Počet vnějších kapes | 2 |
| Typ kabátu/bundy | Bunda |
| Typ uzávěru | Zip |
| S kapucí | Ne |
| Nejlepší použití | Univerzální |
| Kapsa | Ano |
| Délka oděvu | Krátký |
| Externí kapsy | Postranní kapsa x 2 |
| Hlavní barva produktu | Námořnická modř |
| Umístění kapsy | Venku |
| Typ zapínání kapsy | Zip |
| Počet kapes | 2 kapsy/kapes |
| Věk | Dospělí |
| Typ pohlaví | Muži |
| Umístění zapínání | Čelní |
| Hmotnost | 295 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Baterie | Ano |
| Materiál | Polartec® Classic |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jackets |
|---|---|
| Súly: | 0.488 kg |
| EAN vonalkód: | 5052071995704 |
| Velikost (S/M/L): | M |
| Počet vnějších kapes: | 2 |
| Typ kabátu/bundy: | Bunda |
| Typ uzávěru: | Zip |
| S kapucí: | Ne |
| Nejlepší použití: | Univerzální |
| Kapsa: | Ano |
| Délka oděvu: | Krátký |
| Externí kapsy: | Postranní kapsa x 2 |
| Hlavní barva produktu: | Námořnická modř |
| Umístění kapsy: | Venku |
| Typ zapínání kapsy: | Zip |
| Počet kapes: | 2 kapsy/kapes |
| Věk: | Dospělí |
| Typ pohlaví: | Muži |
| Umístění zapínání: | Čelní |
| Hmotnost: | 295 g |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Baterie: | Ano |
| Materiál: | Polartec® Classic |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

