BERGHAUS Prism Half Zip Polartec® Fleece - férfi polár pulóver, L-es méret (fekete)
Kód: KLABRHBLU0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BERGHAUS Prism Half Zip Polartec® Fleece - férfi polár pulóver, L-es méret (fekete)| Fő termék színe | Fekete |
| Csuklyás | Nem |
| Legjobb felhasználás | Idegenforgalom |
| Kabát/dzseki típus | Kabát |
| Zseb | Igen |
| Kor | Felnőttek |
| Ruházat hossza | Közepes |
| Méret (S/M/L) | L |
| Nem típusa | Férfiak |
| Zárás típusa | Cipzár |
| A rögzítés helye | Elülső |
| Zseb elhelyezkedése | Szabadban |
| Zsebzárás típusa | Cipzár |
| Súly | 457 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Anyag | Polartec® Classic |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hoodies |
|---|---|
| Súly: | 0.478 kg |
| EAN vonalkód: | 5054773828755 |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Csuklyás: | Nem |
| Legjobb felhasználás: | Idegenforgalom |
| Kabát/dzseki típus: | Kabát |
| Zseb: | Igen |
| Kor: | Felnőttek |
| Ruházat hossza: | Közepes |
| Méret (S/M/L): | L |
| Nem típusa: | Férfiak |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| A rögzítés helye: | Elülső |
| Zseb elhelyezkedése: | Szabadban |
| Zsebzárás típusa: | Cipzár |
| Súly: | 457 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Anyag: | Polartec® Classic |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

