Berghaus Hillwalker Gore-Tex InterActive Jacket - pánská bunda, velikost M (černá)
Kód: OSIBRHKUR0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Berghaus Hillwalker Gore-Tex InterActive Jacket - pánská bunda, velikost M (černá)| Nejlepší použití | Turistika |
| Odolnost proti vodě do tlaku | Ano |
| S kapucí | Ano |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Věk | Dospělí |
| Typ kabátu/bundy | Bunda |
| Velikost (S/M/L) | M |
| Umístění zapínání | Čelní |
| Typ uzávěru | Zip |
| Délka oděvu | Střední |
| Hmotnost | 640 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Materiál | GORE-TEX 2L |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jackets |
|---|---|
| Súly: | 0.638 kg |
| EAN vonalkód: | 5052071957887 |
| Nejlepší použití: | Turistika |
| Odolnost proti vodě do tlaku: | Ano |
| S kapucí: | Ano |
| Hlavní barva produktu: | Černá |
| Věk: | Dospělí |
| Typ kabátu/bundy: | Bunda |
| Velikost (S/M/L): | M |
| Umístění zapínání: | Čelní |
| Typ uzávěru: | Zip |
| Délka oděvu: | Střední |
| Hmotnost: | 640 g |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Materiál: | GORE-TEX 2L |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

