Berghaus Hillwalker férfi esőnadrág, L-es méret, fekete
Kód: OSIBRHSPO0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Berghaus Hillwalker férfi esőnadrág, L-es méret, fekete| Szín | Fekete |
| Súly | 860 g |
| Héj anyaga | 100% poliamid ePTFE membránnal |
| Méret (S/M/L) | L |
| Állítható öv | Igen |
| Zsebek száma | 5 zseb |
| Figyelmeztetés | Használat előtt győződjön meg arról, hogy a ruhadarab megfelelően van felhelyezve és rögzítve. Száraz és tiszta helyen, hőforrásoktól távol tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Trousers |
|---|---|
| Súly: | 0.46 kg |
| EAN vonalkód: | 5052071904768 |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 860 g |
| Héj anyaga: | 100% poliamid ePTFE membránnal |
| Méret (S/M/L): | L |
| Állítható öv: | Igen |
| Zsebek száma: | 5 zseb |
| Figyelmeztetés: | Használat előtt győződjön meg arról, hogy a ruhadarab megfelelően van felhelyezve és rögzítve., Száraz és tiszta helyen, hőforrásoktól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

