BERGHAUS Deluge Pro 3.0 - férfi vízálló kabát, M-es méret (fekete)
Kód: OSIBRHKUR0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BERGHAUS Deluge Pro 3.0 - férfi vízálló kabát, M-es méret (fekete)| Kor | Felnőttek |
| Zárás típusa | Cipzár |
| A rögzítés helye | Elülső |
| Ruházat hossza | Közepes |
| Fő termék színe | Fekete |
| Kabát/dzseki típus | Kabát |
| Víznyomással szembeni ellenállás | Igen |
| Csuklyás | Igen |
| Méret (S/M/L) | M |
| Legjobb felhasználás | Egyetemes |
| Súly | 340 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Anyag | Poliuretán, Poliészter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jackets |
|---|---|
| Súly: | 0.336 kg |
| EAN vonalkód: | 5054773882740 |
| Kor: | Felnőttek |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| A rögzítés helye: | Elülső |
| Ruházat hossza: | Közepes |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Kabát/dzseki típus: | Kabát |
| Víznyomással szembeni ellenállás: | Igen |
| Csuklyás: | Igen |
| Méret (S/M/L): | M |
| Legjobb felhasználás: | Egyetemes |
| Súly: | 340 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Anyag: | Poliuretán, Poliészter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

