Ubiquiti POE-54V-80W PoE adaptér Gigabit Ethernet
Kód: AKSUBQZMP0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti POE-54V-80W PoE adaptér Gigabit Ethernet| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Napájení po Ethernetu (PoE) | 54 V |
| Hloubka | 34 mm |
| Hmotnost | 299 g |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 123 mm |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -30 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 35 - 95% |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Kód harmonizovaného systému | 85044095 |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s vodou., Neotevírejte kryt., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronická zařízení. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | PoE power supplies and mixers |
|---|---|
| Súly: | 0.47 kg |
| EAN vonalkód: | 810354024597 |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000 Mbps |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Etherneten keresztüli tápellátás (PoE): | 54 V |
| Mélység: | 34 mm |
| Súly: | |
| Szélesség: | 65 mm |
| Magasság: | 123 mm |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 35 - 95% |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85044095 |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a vízzel való érintkezést., Ne nyissa ki a fedelet., Az elektronikus eszközökre vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

