Tepovací vysavač KARCHER SE 2 Spot Pure - 1.081-416.0
Kód: AGDKARODK0151
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tepovací vysavač KARCHER SE 2 Spot Pure - 1.081-416.0| Vstupní napětí | 220 – 240 |
| Maximální příkon | 450 W |
| Frekvence pohybové interpolace | 50 - 60 Hz |
| Barva | Žlutá, Černá, Bílá |
| Držák na kabel/hadici | Ano |
| Velikost otvoru | 88 mm |
| Délka kabelu | 3,6 m |
| Objem zásobníku vody | 1,5 l |
| Vysávání | Mokrý |
| Hose length | 1,8 m |
| Kapacita nádrže na špinavou vodu | 0,8 l |
| Hmotnost včetně balení | 6 kg |
| Šířka | 215 mm |
| Hmotnost (bez příslušenství) | 4 kg |
| Výška | 310 mm |
| Délka | 385 mm |
| Mycí tryska | Ano |
| Vysavač | Ano |
| Zábradlí | Ano |
| Včetně hadic | Ano |
| Čisticí kapalina | Ano |
| Funkce praní | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 5.76 kg |
| EAN vonalkód: | 4066529225566 |
| Bemeneti feszültség: | 220 – 240 |
| Maximális energiafogyasztás: | 450 W |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50–60 Hz |
| Szín: | Borostyán, Fekete, Fehér |
| Lyuk mérete: | 88 mm |
| Kábelhossz: | 3,6 méter |
| Víztartály térfogata: | 1,5 liter |
| Porszívózás: | Nedves |
| Tömlőhossz: | 1,8 méter |
| Szennyezettvíz-tartály kapacitása: | 0,8 liter |
| Súly csomagolással együtt: | 6 kg |
| Szélesség: | 215 mm |
| Súly (tartozékok nélkül): | 4 kg |
| Magasság: | 310 mm |
| Hossz: | 385 mm |
| Mosófúvóka: | Igen |
| Porszívó: | Igen |
| Korlát: | Igen |
| Tömlőkkel együtt: | Igen |
| Tisztítófolyadék: | Igen |
| Mosási funkció: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

