Skříň SSD PATRIOT MEMORY TXD M.2 NVME 1.3 až 8 TB (PV810UPNGM) Šedá
Kód: DIAPATOBU0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Skříň SSD PATRIOT MEMORY TXD M.2 NVME 1.3 až 8 TB (PV810UPNGM) Šedá| Kompatibilita s Android | Ano |
| Hardwarové šifrovaní | Ne |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Ochrana heslem | Ne |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Barva | Šedá |
| Ochranné funkce | Odolný proti vibracím |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Základní materiál | Hliník |
| Certifikace | CE / FCC / UKCA / BSMI / RoHS |
| Výška | 33 mm |
| Hmotnost | 45,4 g |
| Šířka | 102,5 mm |
| Hloubka | 13 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 135 mm |
| Hloubka balení | 30 mm |
| Hmotnost včetně balení | 100 g |
| Šířka balení | 115 mm |
| Technologie Thunderbolt | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| USB verze | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB konektor | USB typu C |
| Velikost disku M.2 SSD | 2230 / 2242 / 2260 / 2280 |
| Sloty PCI Express 3 x4 | 1 |
| Podporované velikosti SSD | M.2 |
| Verze NVMe | 1.3 |
| Rychlost zápisu | 1000 MB/s |
| Rychlost čtení | 1000 MB/s |
| Kapacita disku SSD | 8 TB |
| NVMe | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | External enclosures for disks |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378427400 |
| Android-kompatibilitás: | Igen |
| Hardveres titkosítás: | Nem |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Jelszóvédelem: | Nem |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Védő funkciók: | Rezgésálló |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Tanúsítvány: | |
| Magasság: | 33 mm |
| Súly: | |
| Szélesség: | |
| Mélység: | 13 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 135 mm |
| Csomagolási mélység: | 30 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 100 g |
| Csomag szélessége: | 115 mm |
| Thunderbolt technológia: | Nem |
| Wi-Fi: | Nem |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| M.2 SSD mérete: | |
| NVMe verzió: | 1.3 |
| Írási sebesség: | 1000 MB/s |
| Olvasási sebesség: | 1000 MB/s |
| SSD-kapacitás: | 8 TB |
| NVMe: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

