Samsung Galaxy A36 5G 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 USB typu C 8 GB 256 GB 5000 mAh Levandule
Kód: TKOSA1SZA1948
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy A36 5G 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 USB typu C 8 GB 256 GB 5000 mAh Levandule| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru | 1,8 GHz |
| Typ procesoru | Snapdragon |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,4 GHz |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Modulace | 1024-QAM |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy 3G | WCDMA |
| NFC | Ano |
| MIMO | Ano |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Standard 5G | Sub6 TDD |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Podporována pásma 4G | 2300, 2500, 850, 900, 1800, 2100, 2600, 1700, 1900, 800, 1500, 700 |
| Standardy GSM (2G) | GSM |
| 2G pásma (primární SIM) | 1800, 850, 900, 1900 MHz |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850, 1700, 1900 MHz, 900, 2100 MHz |
| Datová rychlost 4G (max.) | 1000 Mbit/s |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Rychlost přenosu dat 5G (max.) | 3,26 Gbit/s |
| Podpora pásem 5G | 2600, 800, 2500, 2100, 850, 900, 700, 1700, 1800, 2300, 3700 MHz, 3500 |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Uživatelská paměť | 233,2 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| USB Power Delivery | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 45 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 10 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Barva | Levandule |
| Název barvy | Awesome Lavender |
| Výška | 162,9 mm |
| Hmotnost | 195 g |
| Šířka | 78,2 mm |
| Hloubka | 7,4 mm |
| Termín aktualizace zabezpečení | 31 March 2031 |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 15 |
| Vidlice operačního systému | One UI 7.0 |
| Podpora Google aplikací | Google Play, Google Drive, Google Chrome, YouTube, Google Meet, Gmail |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ne |
| Konektor USB | USB typu C |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Kompatibilita s naslouchadly | Ano |
| Jas displeje | 1200 cd/m² |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2340 px |
| Hustota pixelů | 385 ppi |
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 7 |
| Technologie specifické pro značku | Stále zapnutý displej |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Super AMOLED |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Režim portrétu | Ano |
| Velikost snímače třetího zadního fotoaparátu | 1/5.0" |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 5 MP |
| Panorama | Ano |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 78° |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 50 MP |
| Makrofotografie | Ano |
| Podporované formáty snímků z fotoaparátu | DNG, HEIF, JPEG |
| Zorné pole přední kamery | 81° |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Velikost senzoru druhé zadní kamery | 1/4.0" |
| Zoom | Ano |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/1.95" |
| Velikost optického senzoru | 25,4 / 3,2 mm (1 / 3.2") |
| Digitální zoom | 10x |
| Zorné pole zadní kamery | 80° |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Typ blesku | LED |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 120° |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 240fps @HD |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 29 h |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Doba nabíjení baterie | 1,8 h |
| Stručný návod | Ano |
| Ochranné pouzdro | Ne |
| Ochranná fólie | Ne |
| Paměťová karta | Ne |
| Stylus v ceně | Ne |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| AC adaptér | Ne |
| Držák do auta v ceně | Ne |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Reproduktory | Stereo |
| Média pro přehrávání | 3G2, WEBM, MKV, 3GP, FLV, AVI, MP4, M4V |
| Podporované formáty zvukových souborů | OTA, XMF, 3GA, IMY, AWB, MP3, RTTTL, RTX, FLAC, WAV, OGA, MXMF, AAC, AMR, MIDI, OGG, M4A, Střední |
| GPS | Ano |
| Galileo | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP67 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | C |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | C |
| Výdrž baterie v cyklech | 2000 |
| Výdrž baterie na cyklus | 2488 min |
| Třída opravitelnosti | C |
| Gyroskop | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Geomagnetický senzor | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.325 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095984384 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelsebessége: | 1,8 GHz |
| Processzor típusa: | Tátika |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,4 GHz |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Moduláció: | 1024-QAM |
| Bluetooth: | Igen |
| 3G szabványok: | WCDMA |
| NFC: | Igen |
| KÍVÜL: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| 5G szabvány: | Sub6 TDD |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 4G sávok támogatása: | 2300, 2500, 850, 900, 1800, 2100, 2600, 1700, 1900, 800, 1500, 700 |
| GSM (2G) szabványok: | GSM |
| 2G sávok (elsődleges SIM): | 1800, 850, 900, 1900 MHz |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 850, 1700, 1900 MHz, 900, 2100 MHz |
| 4G adatsebesség (max.): | 1000 Mbps |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 5G adatátviteli sebesség (max.): | 3,26 Gbps |
| 5G sáv támogatás: | 2600, 800, 2500, 2100, 850, 900, 700, 1700, 1800, 2300, 3700 MHz, 3500 |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| Felhasználói memória: | 233,2 GB |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Levendula |
| Szín neve: | Csodálatos levendula |
| Magasság: | 162,9 mm |
| Súly: | 195 g |
| Szélesség: | 78,2 mm |
| Mélység: | 7,4 mm |
| Biztonsági frissítés határideje: | |
| Platform: | Android |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| Operációs rendszer elágazása: | Egy felhasználói felület 7.0 |
| Google alkalmazástámogatás: | Google Play, Google Drive, Google Chrome, YouTube, Google Meet, Gmail |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| Mobil nagyfelbontású kapcsolat (MHL): | Nem |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Gyors töltés: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Nem |
| Hallókészülék-kompatibilitás: | Igen |
| Kijelző fényereje: | 1200 cd/m² |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1080 x 2340 képpont |
| Pixelsűrűség: | 385ppi |
| Kijelző átlója: | 17 cm (6,7") |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla üveg 7 |
| Márkaspecifikus technológiák: | Mindig bekapcsolt kijelző |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Szuper AMOLED |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 8MP |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Portré mód: | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/5.0" |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 5MP |
| Panoráma: | Igen |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 78° |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| Makrofotózás: | Igen |
| Támogatott kamerakép-formátumok: | DNG, HEIF, JPEG |
| Előlapi kamera látómezője: | 81° |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/4.0" |
| Zoomolás: | Igen |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/1,95" |
| Optikai érzékelő mérete: | 25,4 / 3,2 mm (1 / 3,2") |
| Digitális zoom: | 10x |
| Hátsó kamera látómezője: | 80° |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Videó felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 120° |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Lassított felvétel sebessége: | |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 29 óra |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1,8 óra |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Védőtok: | Nem |
| Védőfólia: | Nem |
| Memóriakártya: | Nem |
| Tartalmaz egy ceruzát: | Nem |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Hangszórók: | Sztereó |
| Médialejátszás: | 3G2, WEBM, MKV, 3GP, FLV, AVI, MP4, M4V |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | OTA, XMF, 3GA, IMY, AWB, MP3, RTTTL, RTX, FLAC, WAV, OGA, MXMF, AAC, AMR, MIDI, OGG, M4A, Közepes |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP67 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály: | C |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | C |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 2000 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Giroszkóp: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

