Pokojová anténa DVB-T/T2 H.265 HEVC MCTV-963 se zesilovačem, FM rádio
Kód: ITKMCNANT0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Pokojová anténa DVB-T/T2 H.265 HEVC MCTV-963 se zesilovačem, FM rádio| Impedance | 75 ohm |
| Umístění | Vnitřní |
| Barva | Černá |
| Frekvenční rozsah | 470 - 862 MHz |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 12 V |
| Typ zdroje | DC |
| Množství | 1 |
| Dodávané kabely | DC |
| Návod na použití | Ano |
| Stojan v ceně | Ne |
| Varování | Upozornění: Nepoužívejte výrobek v extrémně vlhkých podmínkách, aby nedošlo k poškození elektroniky., Varování: Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte jej do běžného odpadkového koše. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Antennas |
|---|---|
| Súly: | 0.644 kg |
| EAN vonalkód: | 5901549689556 |
| Impedancia: | 75 ohm |
| Elhelyezkedés: | Belső |
| Szín: | Fekete |
| Frekvenciatartomány: | 470–862 MHz |
| DC bemeneti feszültség: | 12 V |
| Forrás típusa: | DC |
| Összeg: | 1 |
| Mellékelt kábelek: | DC |
| Használati utasítás: | Igen |
| Állvány mellékelve: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Figyelmeztetés: Ne használja a terméket rendkívül párás körülmények között, hogy elkerülje az elektronika károsodását., Figyelmeztetés: Ez a termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja a háztartási hulladékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

