PocketBook Verse (629) čtečka šedá
Kód: MULPKBCZE0081
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PocketBook Verse (629) čtečka šedá| Počet jader procesoru | 2 |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Takt procesoru | 1000 MHz |
| Převedení textu zprávy do řeči | Ne |
| Slovník jazyků | Italština, Slovenština, Polský, GER, Ruský, Ukrajinština, Francouzština, Švédský, Španělština, Angličtina, Maďarština |
| Slovník | Ano |
| Akcelerometr | Ne |
| Kapacita baterie | 1500 mAh |
| Napětí baterie | 3,7 V |
| Nabíjení přes USB | Ano |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Barva | Šedá, Černá |
| Zabudovaný mikrofon | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Hmotnost | 182 g |
| Výška | 156 mm |
| Šířka | 108 mm |
| Hloubka | 7,6 mm |
| Webové prohlížeče | WebKit |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Linux |
| Wi-Fi | Ano |
| Konektor USB | USB typu C |
| Bluetooth | Ne |
| Wi-fi pásmo | Jednopásmový (2,4 GHz) |
| Podpora USB On-The-Go | Ano |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 32 GB |
| Kapacita paměti RAM | 512 MB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 8 GB |
| Úrovně odstínu šedi | 16 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Podsvětlení displeje | Ano |
| Rozlišení displeje | 1024 x 758 px |
| Úhlopříčka displeje | 15,2 cm (6") |
| Technologie | E Ink Carta |
| Dodávané kabely | USB Type C |
| Návod | Ano |
| Média pro přehrávání | Nepodporovaný |
| Podporované formáty obrázků | TIFF, JPEG, PNG, BMP |
| Podporované formáty dokumentů | DOC, HTML, TXT, DjVu, PDF, EPUB DRM, MOBI, FB2, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, PDF DRM, PRC, TCR, CHM, ACSM, EPUB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.35 kg |
| EAN vonalkód: | 7640152097041 |
| Počet jader procesoru: | 2 |
| Zabudovaný procesor: | Ano |
| Takt procesoru: | 1000 MHz |
| Převedení textu zprávy do řeči: | Ne |
| Slovník jazyků: | Italština, Slovenština, Polský, GER, Ruský, Ukrajinština, Francouzština, Švédský, Španělština, Angličtina, Maďarština |
| Slovník: | Ano |
| Akcelerometr: | Ne |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Napětí baterie: | 3,7 V |
| Nabíjení přes USB: | Ano |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Barva: | Šedá, Černá |
| Zabudovaný mikrofon: | Ne |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Hmotnost: | 182 g |
| Výška: | 156 mm |
| Šířka: | 108 mm |
| Hloubka: | 7,6 mm |
| Webové prohlížeče: | WebKit |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Linux |
| Wi-Fi: | Ano |
| Konektor USB: | USB typu C |
| Bluetooth: | Ne |
| Wi-fi pásmo: | Jednopásmový (2,4 GHz) |
| Podpora USB On-The-Go: | Ano |
| Výstup sluchátek: | Ne |
| Kompatibilní paměťové karty: | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě: | 32 GB |
| Kapacita paměti RAM: | 512 MB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání: | 8 GB |
| Úrovně odstínu šedi: | 16 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Podsvětlení displeje: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 1024 x 758 px |
| Úhlopříčka displeje: | 15,2 cm (6") |
| Technologie: | E Ink Carta |
| Dodávané kabely: | USB Type C |
| Návod: | Ano |
| Média pro přehrávání: | Nepodporovaný |
| Podporované formáty obrázků: | TIFF, JPEG, PNG, BMP |
| Podporované formáty dokumentů: | DOC, HTML, TXT, DjVu, PDF, EPUB DRM, MOBI, FB2, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, PDF DRM, PRC, TCR, CHM, ACSM, EPUB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

