Patriot Memory PSD416G24002S paměťový modul 16 GB DDR4 2400 MHz
Kód: PAMPATSOO0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory PSD416G24002S paměťový modul 16 GB DDR4 2400 MHz| CAS latence | 17 |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 16 GB |
| Napětí paměti | 1.2 V |
| Varování | Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky., Uchovávejte mimo dosah dětí., Likvidace elektronických výrobků by měla být v souladu s místními předpisy pro recyklaci elektronických zařízení. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 814914023471 |
| CAS-késés: | 17 |
| Memóriafrekvencia: | 2400 MHz |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét és ne rongálja meg a memóriamodulokat, mivel azok egészségre veszélyes anyagokat tartalmazhatnak., Gyermekektől elzárva tartandó., Az elektronikus termékek ártalmatlanítását az elektronikus berendezések újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell végezni. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

