Patriot Memory P220 2TB 2.5" Serial ATA III
Kód: DIAPATSSD0059
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory P220 2TB 2.5" Serial ATA III| Podpora TRIM | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1, Windows 8 |
| Náhodné čtení (4 KB) | 50000 IOPS |
| Sekvenční rychlost čtení (CDM) | 550 MB/s |
| Sekvenční rychlost zápisu (CDM) | 500 MB/s |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Formát SSD | 2.5" |
| Náhodný zápis (4 KB) | 50000 IOPS |
| Komponent pro | PC/Laptop |
| Podpora technologie SMART | Ano |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| Výška | 7 mm |
| Šířka | 69,9 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Hmotnost | 46 g |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Výška balení | 178 mm, 195 mm |
| Hmotnost včetně balení | 50 g |
| Šířka balení | 133 mm, 324 mm |
| Hloubka balení | 80 mm |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS, CE, Federální komunikační komise (FCC) |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Délka vnějšího kartonu | 394 mm |
| Množství na kartonové balení | 120 kusů |
| Čistá hmotnost velkoobchodního balení | 6 kg |
| Varování | Přístroj sami nerozebírejte., Nevystavujte vysokým teplotám., Chraňte před vlhkostí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378424324 |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1, Windows 8 |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 50000 IOPS |
| Szekvenciális olvasási sebesség (CDM): | 550 MB/s |
| Szekvenciális írási sebesség (CDM): | 500 MB/s |
| SSD-kapacitás: | 2 TB |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 50000 IOPS |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| Felület: | Soros ATA III |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 69,9 mm |
| Mélység: | 100 mm |
| Súly: | 46 g |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Csomag magassága: | 178 mm, 195 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 50 g |
| Csomag szélessége: | 133 mm, 324 mm |
| Csomagolási mélység: | 80 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Külső doboz hossza: | 394 mm |
| Mennyiség dobozonként: | 120 darab |
| A nagykereskedelmi csomagolás nettó tömege: | 6 kg |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Óvja a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

