Logitech M220 Silent myš Kancelář Pro praváky i leváky RF bezdrátový Optický 1000 DPI
Kód: PERLOGKLM0054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech M220 Silent myš Kancelář Pro praváky i leváky RF bezdrátový Optický 1000 DPI| Životnost baterie | 18 měsíc/ů |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| USB Power Delivery | Ne |
| Počet baterií | 1 |
| Nabíjecí port USB typu C | Ne |
| Typ baterie | AA, Alkalický |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Barva | Tmavě šeda |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Šířka receiveru | 1,44 cm |
| Výška receiveru | 1,87 cm |
| Hloubka receiveru | 6,1 mm |
| Hmotnost | 75,2 g |
| Hmotnost receiveru | 1,8 g |
| Výška | 39 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Hloubka | 99 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7, Windows 10, Windows 8, Windows RT, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Výška balení | 186 mm |
| AC adaptér | Ne |
| Šířka balení | 87 mm |
| Hmotnost včetně balení | 125,3 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Baterie | Ano |
| Návod k obsluze | Ano |
| Přijímač | Ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Počet tlačítek | 3 |
| Tiché kliknutí | Ano |
| Účel | Kancelář |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Rolovací směry | Svislý |
| Rozlišení pohybu | 1000 DPI |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Typ závitnice | Kola |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Varování | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Chraňte výrobek před vlhkostí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206066199 |
| Akkumulátor élettartama: | 18 hónap(ok) |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| USB tápellátás: | Nem |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| Akkumulátor típusa: | AA, Lúgos |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín: | Sötét szürke |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Vevő szélessége: | 1,44 cm |
| Vevő magassága: | 1,87 cm |
| Vevő mélysége: | 6,1 mm |
| Súly: | 75,2 g |
| Vevő súlya: | 1,8 gramm |
| Magasság: | 39 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Mélység: | 99 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7, Windows 10, Windows 8, Windows RT, Windows 11 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Csomag magassága: | 186 mm |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Csomag szélessége: | 87 mm |
| Súly csomagolással együtt: | |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Akkumulátor: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vevő: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Gombok száma: | 3 |
| Csendes kattanás: | Igen |
| Cél: | Hivatal |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Görgők száma: | 1 |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Mozgásfelbontás: | 1000DPI |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Óvja a terméket a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

