Lanberg CA-HDMI-20FB-0200-BK optický kabel HDMI M/M 20 m v2.0 4K AOC
Kód: KBALAEHDM0054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg CA-HDMI-20FB-0200-BK optický kabel HDMI M/M 20 m v2.0 4K AOC| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Konektor 1 | 19-p HDMI |
| Délka kabelu | 20 m |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Rychlost přenosu dat | 18 Gbit/s |
| Barva | Černá |
| Konektor 2 | 19-p HDMI |
| Materiál kabelu | Měď |
| HDMI ethernetový kabel | Ano |
| Plug and Play | Ano |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Ano |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| 3D kompatibilita | Ano |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | HDMI cables |
|---|---|
| Súly: | 0.92 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969429817 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Konektor 1: | 19-p HDMI |
| Délka kabelu: | 20 m |
| Maximální rychlost obnovy: | 144 Hz |
| Rychlost přenosu dat: | 18 Gbit/s |
| Barva: | Černá |
| Konektor 2: | 19-p HDMI |
| Materiál kabelu: | Měď |
| HDMI ethernetový kabel: | Ano |
| Plug and Play: | Ano |
| Povrchová úprava konektoru: | Zlato |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Ano |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| 3D kompatibilita: | Ano |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Podporované grafické rozlišení: | 3840 x 2160 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

