JOHN DOG Good Form Small breeds Veal with lamb - suché krmivo pro psy - 3kg
Kód: DLPJDOKAS0058
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOHN DOG Good Form Small breeds Veal with lamb - suché krmivo pro psy - 3kg| Řada | JOHN DOG Good form |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hmotnost | 3 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Celkové zdraví, Ochrana svalové hmoty |
| Hlavní příchuť | Telecí maso |
| Typ balení | Taška |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Bez lepku |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny | 26% |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Hrubý popel | 7,5% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah tuku | 16% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.104 kg |
| EAN vonalkód: | 5903769008186 |
| Řada: | JOHN DOG Good form |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Celkové zdraví, Ochrana svalové hmoty |
| Hlavní příchuť: | Telecí maso |
| Typ balení: | Taška |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Bez lepku |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny: | 26% |
| Obsažená vlhkost: | 9% |
| Hrubý popel: | 7,5% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah tuku: | 16% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

