HP Stereofonní headset USB G2
Kód: PERHP-SLU0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Stereofonní headset USB G2| Výška | 54 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Hmotnost | 90 g |
| Hloubka | 144 mm |
| Hloubka balení | 144 mm |
| Hmotnost včetně balení | 210 g |
| Výška balení | 54 mm |
| Technologie propojení | Kabel |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Doporučené použití | Kancelář / call centrum |
| Barva | Černá |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Kód harmonizovaného systému | 85183000 |
| Varování | Výrobek obsahuje baterie, které by měly být řádně zlikvidovány., Před použitím si přečtěte uživatelskou příručku., Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte. |
| Typ mikrofonu | Boom |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.14 kg |
| EAN vonalkód: | 195908812487 |
| Magasság: | 54 mm |
| Szélesség: | 170 mm |
| Súly: | 90 g |
| Mélység: | 144 mm |
| Csomagolási mélység: | 144 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 210 g |
| Csomag magassága: | 54 mm |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású |
| Ajánlott felhasználás: | Iroda / call center |
| Szín: | Fekete |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85183000 |
| Figyelmeztetés: | A termék elemeket tartalmaz, amelyeket megfelelően kell ártalmatlanítani., Használat előtt kérjük, olvassa el a felhasználói kézikönyvet., Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg. |
| Mikrofon típusa: | Fellendülés |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

