HP Nabíjecí pero MPP 2.0 Tilt (černé)
Kód: TABHP-RYS0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Nabíjecí pero MPP 2.0 Tilt (černé)| Barva | Černá |
| Počet tlačítek | 2 |
| Kompatibilita zařízení | Laptop |
| Kompatibilita značky | HP |
| Životnost baterie | 1 měsíc/ů |
| HP segment | Domácí |
| Výška | 9,5 mm |
| Hmotnost | 10 g |
| Šířka | 149,5 mm |
| Hloubka | 9,5 mm |
| Hloubka balení | 92 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Hmotnost včetně balení | 90 g |
| Výška balení | 28 mm |
| Šířka balení | 215 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Akumulátor | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 84733080 |
| Kód UNSPSC | 43211709 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193015507203, 198122709625, 193015507210, 193015507241, 193905621613, 193015507258, 193015507265 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Styli |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 194850725500 |
| Szín: | Fekete |
| Gombok száma: | 2 |
| Eszközkompatibilitás: | Laptop |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Akkumulátor élettartama: | 1 hónap(ok) |
| HP szegmens: | Otthon |
| Magasság: | 9,5 mm |
| Súly: | 10 g |
| Szélesség: | |
| Mélység: | 9,5 mm |
| Csomagolási mélység: | 92 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt: | 90 g |
| Csomag magassága: | 28 mm |
| Csomag szélessége: | 215 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | |
| Akkumulátor: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
| UNSPSC kód: | 43211709 |
| HP GTIN (EAN/UPC): |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

