HP LaserJet Pro Tiskárna 4002dn
Kód: PERHP-DLK0119
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP LaserJet Pro Tiskárna 4002dn| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ne |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Šifrování/zabezpečení | EAP-TLS, WPA2, SSL/TLS, HTTPS, LEAP, EAP-PEAP |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| HP segment | Malé a střední podniky |
| Jazyk popisu stránky | PCL 5e, PWG, URF, PCL 6, PDF, PostScript 3 |
| Maximální zatížení měsíčně | 80000 stránek za měsíc |
| Počet tiskových náplní | 1 |
| Doporučené vytížení | 750 - 4000 stránek za měsíc |
| Písma tiskárny | Scalable, TrueType |
| Tiskové barvy | Černá |
| Náhradní cartridge | HP 149A Černá originální tonerová kazeta LaserJet (~ 2 900 stran), W1490A; HP 149X Černá originální tonerová kazeta LaserJet (~ 9 500 stran), W1490X |
| Vstupní střídavé napětí | 110 - 240 V |
| Spotřeba energie (připraveno) | 5,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Typická spotřeba elektřiny (TEC) Energy Star | 0,36 kWh/týden |
| Spotřeba energie (úsporně) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,05 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 495 W |
| Displej | LCD |
| Vestavěný displej | Ano |
| Barva | Bílá, Ne |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Certifikace | CISPR 32:2012 Class B / EN 55032:2012 Class B; CISPR 35:2016 / EN 55035:2017 Class B; EN IEC 61000-3-2:2019; EN 61000-3-3:2013+A1:2019 EN 61000-4-12:2016; FCC CFR 47 Part 15 Class B; ICES-003, Issue 7 Class B |
| Šířka | 381 mm |
| Hmotnost | 8,56 kg |
| Výška | 216 mm |
| Rozměry palety | 1200 x 1000 x 2007 mm |
| Hloubka | 357 mm |
| Typy médií v zásobníku papíru | Hrubý papír, Lehký papír, Bankovní papír, Hlavička, Těžký papír, Obálky, Etikety, Obyčejný papír, Recyklovaný papír |
| Maximální velikost tisku | 207.4 x 347.1 mm |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Vlastní délka média | 127 - 356,6 mm |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4 |
| Velikosti B dle JIS (B0...B9) | B6, B5 |
| Vlastní šířka média | 76 - 2165,9 mm |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 60 - 200 g/m² |
| Ostatní podporované operační systémy | iOS, ChromeOS, Android |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, MacOS, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Hmotnost včetně balení | 10,5 kg |
| Výška balení | 464 mm |
| Hloubka balení | 274 mm |
| Šířka balení | 443 mm |
| Počet kartonů na vrstvu | 9 kusů |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Podavač obálek | Ne |
| Emise akustického výkonu (připraveno) | Inaudible |
| Tisk | Černobílý tisk |
| Doporučený rozsah provozní vlhkosti | 30 - 70% |
| Typická elektrická spotřeba (TEC) | 0.36 kWh/Week (Blue Angel) |
| Vlastní velikost média | Tray 1: 76 x 127 to 216 x 356 mm; Tray 2, optional Tray 3: 104.9 x 148.5 to 2165.9 x 356.6 mm |
| Doporučený rozsah provozní teploty | 15 - 27 °C |
| Kód UNSPSC | 43212105 |
| Doporučené systémové požadavky | 2 GB available hard disk space; Internet connection or USB port Internet browser. 2 GB available hard drive space; Internet connection or USB port Internet browser. |
| Obsah krabice | HP LaserJet Pro 4002dn Printer; Preinstalled HP Black Original LaserJet Toner Cartridge (2,900 pages); Getting Started Guide; Support Flyer; Warranty Guide; Regulatory Flyer; Power cord |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; Android; iOS; Mobile OS; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; Chrome OS |
| USB port | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Maximální kapacita vstupní jednotky | 900 listy |
| Maximální výstupní kapacita | 150 listy |
| Celková vstupní kapacita | 350 listy |
| Maximální počet vstupních zásobníků | 3 |
| Víceúčelový zásobník | Ano |
| Kapacita víceúčelového zásobníku | 100 listy |
| Vstupní kapacita zásobníku na papír 2 | 250 listy |
| Vstupní kapacita zásobníku na papír 1 | 100 listy |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 2 |
| Celková výstupní kapacita | 150 listy |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 54 dB |
| Takt procesoru | 1200 MHz |
| Vnitřní paměť | 256 MB |
| Maximální vnitřní paměť | 256 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Hladina akustického výkonu (tisk) | 6,6 dB |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Tisková technologie | Laser |
| Maximální rozlišení | 1200 x 1200 DPI |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 40 str. za minutu |
| Doba zahřívání | 45 s |
| Funkce tisku brožur | Ano |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 6,3 s |
| Duplexní tisk | Ano |
| Rozlišení tisku (černá) | 1200 x 1200 DPI |
| Tisk vodoznaku | Ano |
| Zabezpečený tisk | Ano |
| Úsporný tisk | Ano |
| Záruční list | Ano |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 2900 str. |
| Cartridge součástí | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Hmotnost palety | 399 kg |
| Počet vrstev na paletě | 4 kusů |
| Varování | Během provozu nezakrývejte větrací otvory., Vyhněte se kontaktu s kapalinami a vlhkostí., Připojte spotřebič k uzemněné elektrické zásuvce. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193015507203, 198122709625, 193015507210, 193015507241, 193905621613, 193015507258, 193015507265 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABT) 193015507203; (ABU) 198122709625; (ABY) 193015507210; (ACQ) 193015507241; (B13) 193905621613; (B19) 193015507258; (BAZ) 193015507265 |
| HP Auto-On/Auto-Off | Ano |
| Funkce HP dynamic security | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | Blue Angel |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Udržitelné technologie a materiály | Bez obsahu rtuti |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 19 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 200 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 5 |
| Celkové uhlíkové emise, fáze bez použití (kg CO2e) | 65 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 108 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Laser printers |
|---|---|
| Súly: | 10.46 kg |
| EAN vonalkód: | 195161269639 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10 100 1000 Mbps |
| Titkosítás/Biztonság: | EAP-TLS, WPA2, SSL/TLS, HTTPS, UGRÁS, EAP-PEAP |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| HP szegmens: | Kis- és középvállalkozások |
| Oldalleíró nyelv: | PCL 5e, PWG, URF, PCL 6, PDF, PostScript 3 |
| Maximális havi terhelés: | 80 000 oldal havonta |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Ajánlott munkaterhelés: | 750–4000 oldal havonta |
| Nyomtatóbetűtípusok: | Skálázható, TrueType |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Cserepatronok: | |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 110 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energy Star tipikus energiafogyasztás (TEC): | |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,05 W |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | |
| Kijelző: | LCD |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szín: | Fehér, Nem |
| Piaci kategória: | Társasági |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Tanúsítvány: | |
| Szélesség: | 381 mm |
| Súly: | |
| Magasság: | 216 mm |
| Raklap méretei: | |
| Mélység: | 357 mm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Vastag papír, Könnyű papír, Bankpapír, Fejléc, Nehéz papír, Borítékok, Címkék, Sima papír, Újrahasznosított papír |
| Maximális nyomtatási méret: | |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Egyedi médiahossz: | |
| ISO A méretek (A0...A9): | A4 |
| JIS B méretek (B0...B9): | B6, B5 |
| Egyedi média szélesség: | |
| Média súlya a papírtálcában: | 60 - 200 g/m² |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | iOS, ChromeOS, Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, MacOS, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Súly csomagolással együtt: | 10,5 kg |
| Csomag magassága: | 464 mm |
| Csomagolási mélység: | 274 mm |
| Csomag szélessége: | 443 mm |
| Kartonok száma rétegenként: | 9 darab |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | |
| Borítékadagoló: | Nem |
| Akusztikai teljesítménykibocsátás (előkészített): | Nem hallható |
| Nyomtatás: | Fekete-fehér nyomtatás |
| Ajánlott üzemi páratartalom-tartomány: | 30–70% |
| Tipikus áramfogyasztás (TEC): | |
| Egyedi médiaméret: | |
| Ajánlott üzemi hőmérséklet-tartomány: | 15–27 °C |
| UNSPSC kód: | 43212105 |
| Ajánlott rendszerkövetelmények: | |
| Doboz tartalma: | |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | |
| USB-port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Bemeneti egység maximális kapacitása: | 900 lap |
| Maximális kimeneti kapacitás: | 150 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás: | |
| Bemeneti tálcák maximális száma: | 3 |
| Többcélú tálca: | Igen |
| Többcélú tálca kapacitása: | 100 lap |
| 2. papírtálca bemeneti kapacitása: | 250 lap |
| Papírtálca bemeneti kapacitása: 1: | 100 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 2 |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 150 lap |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 54 dB |
| Processzor órajelsebessége: | 1200 MHz |
| Belső memória: | 256 MB |
| Maximális belső memória: | 256 MB |
| Beépített processzor: | Igen |
| Hangteljesítményszint (nyomtatás): | 6,6 dB |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10 - 32,5°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Maximális felbontás: | 1200 x 1200 DPI |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 40 oldal percenként |
| Bemelegedési idő: | 45 másodperc |
| Füzetnyomtatási funkció: | Igen |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatási felbontás (fekete): | 1200 x 1200 DPI |
| Vízjel nyomtatás: | Igen |
| Biztonságos nyomtatás: | Igen |
| Gazdaságos nyomtatás: | Igen |
| Jótállási jegy: | Igen |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 2900 oldal. |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Raklap súlya: | |
| Rétegek száma egy raklapon: | 4 darab |
| Figyelmeztetés: | Működés közben ne takarja le a szellőzőnyílásokat., Kerülje a folyadékokkal és nedvességgel való érintkezést., Csatlakoztassa a készüléket egy földelt elektromos aljzathoz. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | |
| HP GTIN (EAN/UPC) opciókkal: | |
| HP automatikus be-/kikapcsolás: | Igen |
| HP dinamikus biztonsági funkciók: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Kék angyal |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | 19 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 200 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 5 |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e): | 65 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 108 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

