HP Klávesnice 680 Comfort s duálním režimem
Kód: PERHP-KLA0081
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Klávesnice 680 Comfort s duálním režimem| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Počet baterií (klávesnice) | 2 |
| Typ zdroje | Baterie |
| Typ baterií klávesnice | AA |
| Podsvícení | Ne |
| Podložka pod zápěstí | Ano |
| Barva | Černá |
| HP segment | Domácí |
| Ergonomický design | Ano |
| Země původu | Čína |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Programovatelné horké klávesy | Ano |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Životnost kláves | 12 mil. znaků |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Doporučené použití | Domácí |
| Numerické klávesy | Ano |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Tiché klávesy | Ano |
| Klíč kopilota | Ano |
| Podpora více zařízení | Ano |
| Hmotnost | 845 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 442,3 x 214,4 x 35,2 mm |
| Hmotnost klávesnice | 845 g |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Minimální systémové požadavky | USB Type-A port; Bluetooth |
| Hmotnost včetně balení | 1,22 kg |
| Výška balení | 50 mm |
| Šířka balení | 470 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Šířka | 442,3 mm |
| Kód UNSPSC | 43211706 |
| Hloubka | 214,4 mm |
| Výška | 35,2 mm |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Záruční list | Ano |
| Obsahuje myš | Ne |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193015507203, 198122709625, 193015507210, 193015507241, 193905621613, 193015507258, 193015507265 |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Udržitelné technologie a materiály | Obal s certifikací FSC; 55% podíl pospotřebních recyklovaných plastů; Obal je recyklovatelný |
| Osvědčení o udržitelnosti | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certifikáty shody | BIS, Federální komunikační komise (FCC), BSMI, RoHS, CB, EAC |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 1.32 kg |
| EAN vonalkód: | 197498231235 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Elemek száma (billentyűzet): | 2 |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AA |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Csuklótámasz: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| HP szegmens: | Otthon |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Származási ország: | Kína |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Programozható gyorsbillentyűk: | Igen |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Kulcsfontosságú élet: | |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Ajánlott felhasználás: | Otthon |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Néma billentyűk: | Igen |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Több eszköz támogatása: | Igen |
| Súly: | 845 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | |
| Billentyűzet súlya: | 845 g |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Minimális rendszerkövetelmények: | USB A típusú port; Bluetooth |
| Súly csomagolással együtt: | 1,22 kg |
| Csomag magassága: | 50 mm |
| Csomag szélessége: | 470 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | |
| Szélesség: | |
| UNSPSC kód: | |
| Mélység: | 214,4 mm |
| Magasság: | 35,2 mm |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 11; Windows 10; macOS; Chrome OS |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Egérrel együtt: | Nem |
| HP GTIN (EAN/UPC): | |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | BIS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), BSMI, RoHS, CB, EAC |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

