HP Kabelová klávesnice 480 Comfort
Kód: PERHP-KLA0068
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Kabelová klávesnice 480 Comfort| Délka kabelu | 1,5 m |
| Typ zdroje | USB |
| Podsvícení | Ne |
| Ochranné funkce | Odolnost vůči rozlití |
| Barva | Černá |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Doporučené použití | Domácí |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Počet horkých kláves | 23 |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Životnost kláves | 12 mil. znaků |
| Programovatelné horké klávesy | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Země původu | Čína |
| Numerické klávesy | Ano |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Jazyk klávesnice | Anglický |
| Hmotnost | 870 g |
| Hmotnost klávesnice | 870 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 442,7 x 214,9 x 34,1 mm |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované mobilní operační systémy | iOS |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Šířka balení | 475 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,2 kg |
| Výška balení | 48,5 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Šířka | 442,7 mm |
| Výška | 34,1 mm |
| Hloubka | 214,9 mm |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Obsahuje myš | Ne |
| Varování | Nerozebírejte klávesnici - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Chraňte před vodou a jinými kapalinami. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193015507203, 198122709625, 193015507210, 193015507241, 193905621613, 193015507258, 193015507265 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABT) 193015507203; (ABU) 198122709625; (ABY) 193015507210; (ACQ) 193015507241; (B13) 193905621613; (B19) 193015507258; (BAZ) 193015507265 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 1.27 kg |
| EAN vonalkód: | 197498232362 |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| Forrás típusa: | USB |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Védő funkciók: | Kiömlésállóság |
| Szín: | Fekete |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Ajánlott felhasználás: | Otthon |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Gyorsbillentyűk száma: | 23 |
| Eszközinterfész: | USB |
| Kulcsfontosságú élet: | |
| Programozható gyorsbillentyűk: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Származási ország: | Kína |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Billentyűzetnyelv: | angol |
| Súly: | 870 g |
| Billentyűzet súlya: | 870 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag szélessége: | 475 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,2 kg |
| Csomag magassága: | 48,5 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | |
| Szélesség: | |
| Magasság: | 34,1 mm |
| Mélység: | |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Egérrel együtt: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a billentyűzetet – áramütés veszélye áll fenn., Kövesse a helyi előírásokat az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozóan., Víztől és más folyadékoktól védendő. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | |
| HP GTIN (EAN/UPC) opciókkal: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

