Buxton BTW 7200 Black Tuya - Bezdrátová sluchátka do uší s nabíjecím pouzdrem, černá
Kód: MISBXTSLU0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Buxton BTW 7200 Black Tuya - Bezdrátová sluchátka do uší s nabíjecím pouzdrem, černá| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Hloubka | 48 mm |
| Výška | 25 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Hmotnost pouzdra | 28 g |
| Hmotnost sluchátek | 7,4 g (2 x 3,7 g) |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.4 BLE |
| Maximální provozní vzdálenost | 50 m |
| Profily Bluetooth | A2DP v1.3, AVRCP v1.6, HFP v1.8, HSP v1.2 |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Barva | Černá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX6 |
| Typ produktu | Sluchátka |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Typ sluchátek | Stereofonní, Do uší |
| Styl nošení | Do ucha |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Ochranné funkce | Voděodolný |
| Doba nabíjení pouzdra | 1,5 hodiny |
| Doba hovoru | 4 hodiny |
| Obsah balení | Uživatelský manuál, Nabíjecí kabel x 1, Sluchátka, Nabíjecí pouzdro |
| Varování | Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene., Výrobek uchovávejte mimo dosah dětí., Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku. |
| Průměr snímače | 10 mm |
| Impedance | 32 ohm |
| Kompatibilní s Apple Siri | Ano |
| Citlivost sluchátek | 105 dB +/- 3 dB |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.19 kg |
| EAN vonalkód: | 8590669391738 |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Mélység: | 48 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Tok súlya: | 28 g |
| Fejhallgató súlya: | |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | |
| Maximális működési távolság: | 50 méter |
| Bluetooth profilok: | |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Szín: | Fekete |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX6 |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, A fülekben |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Ajánlott felhasználás: | Hívások/zene |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Tok töltési ideje: | 1,5 óra |
| Beszélgetési idő: | 4 óra |
| A csomag tartalma: | Felhasználói kézikönyv, Fejhallgatók, Töltőtok |
| Figyelmeztetés: | Ne használja hő- vagy lángforrások közelében., A terméket gyermekektől elzárva tartandó., Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében. |
| Érzékelő átmérője: | 10 mm |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Kompatibilis az Apple Siri-vel: | Igen |
| Fejhallgató érzékenysége: | |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

