Bezdrátový ovladač Sony PlayStation 5 DualSense gamepad - Limited Edition - Fortnite v2
Kód: KSLSONKON0074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bezdrátový ovladač Sony PlayStation 5 DualSense gamepad - Limited Edition - Fortnite v2| Napájecí zdroj | Baterie |
| Výška | 66 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Hmotnost | 280 g |
| Hloubka | 106 mm |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth/USB |
| Barva | Modrá |
| Motiv | Fortnite |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Typ zařízení | Gamepad |
| Analogové páčky | Ano |
| Podporované herní platformy | PlayStation 5 |
| Herní příslušenství | Tlačítko Nastavení, Směrový kříž, Tlačítko domů |
| Technologie Gaming control | Analogový/digitální |
| Ramenní tlačítka | Ano |
| Reflexní vibrace | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| Súly: | 0.44 kg |
| EAN vonalkód: | 711719593973 |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Výška: | 66 mm |
| Šířka: | 160 mm |
| Hmotnost: | 280 g |
| Hloubka: | 106 mm |
| Technologie propojení: | Kabelový a bezdrátový |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Rozhraní zařízení: | Bluetooth/USB |
| Barva: | Modrá |
| Motiv: | Fortnite |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Typ zařízení: | Gamepad |
| Analogové páčky: | Ano |
| Podporované herní platformy: | PlayStation 5 |
| Herní příslušenství: | Tlačítko Nastavení, Směrový kříž, Tlačítko domů |
| Technologie Gaming control: | Analogový/digitální |
| Ramenní tlačítka: | Ano |
| Reflexní vibrace: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

